Астрологічний прогноз на 2022 рік: кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше і на кого найсильніше вплине парад шести планет

2022 рік пройде під символом Чорного Водяного Тигра. Ця тварина сама по собі є динамічною, рішучою і непередбачуваною. Крім того, на нього вплине така подія, як парад шести планет. Тому рік обіцяє чималі зміни для представників усіх знаків Зодіаку. У більшості випадків вони будуть вдалими, але вимагатимуть працелюбності, витримки та впевненості у своїх силах.

Овен

Основні риси – енергійність та імпульсивність. У чомусь вони допомагатимуть Овну, коли йому доведеться зіткнутися з труднощами, викликаними змінами в житті, але частіше їх доведеться контролювати. Якщо представники цього знаку виявлять завзятість у досягненні мети, вони можуть значно покращити своє матеріальне становище та набути щастя в особистому житті.

Телець

Основні риси – практичність та прагнення до комфорту. Тільцям доведеться непросто цього року, оскільки їхній душевний комфорт буде порушений динамічним та активним життям. На них чекають нові знайомства, ділові зустрічі та приватні поїздки, які вибиватимуть із колії. Але якщо хочете досягти успіху в бізнесі або кар’єрному зростанні, поліпшити своє матеріальне становище, вам доведеться проявити терпіння і правильно розставляти пріоритети.

Близнюки

Основні риси знаку – допитливість та товариськість. Близнюкам доведеться чимало попрацювати над собою, щоб не тягти у новий рік важкі вантажі минулого, які створюватимуть додаткові проблеми. Це можуть бути фінансові борги, непотрібні зобов’язання, токсичні люди, які на вас негативно впливають. Якщо ви позбавитеся всього цього і зробите правильні висновки, то зможете досягти успіху в будь-якій сфері життя.

Рак

Основні риси – чутливість та розвинена інтуїція. Ці риси суттєво допомагатимуть Раку в новому році, але багато в чому доведеться виявити велику впевненість і діяти рішуче. При цьому ви не повинні виходити з рівноваги та піддаватися емоціям. Якщо зумієте досягти енергетичного балансу, на вас чекає насичений сприятливими подіями рік.

Лев

Основні риси – амбітність та самолюбство. У новому році Левам доведеться тримати свої емоції під контролем і не проявляти властиву їм зарозумілість. Інакше замість високого п’єдесталу можна опинитися на дні життя. Спокій, розважливість і впевненість у своїх силах мають переважати над амбіціями, тоді покровитель року Тигр допоможе досягти успіху в будь-яких починаннях.

Діва

Основні риси – педантичність та любов до порядку. Вони виявляться дуже корисними для Діви наступного року. Тигр у всьому заохочуватиме представників цього знаку, оскільки поважає працьовитість і дисципліну. Вас чекає яскравий, насичений цікавими подіями рік, який дозволить досягти успіхів у всіх сферах діяльності та здійснити найзаповітніші мрії.

Терези

Основні риси – доброзичливість та дипломатичність. На представників цього знаку з такими рисами характеру чекає безперечний успіх, оскільки 2022 вимагатиме від них тісної взаємодії в соціумі. Намагайтеся уникати людей, які намагатимуться вами маніпулювати для досягнення своїх цілей. У професійній сфері очікує успіх і просування кар’єрними сходами.

Скорпіон

Основні риси – практичність та стриманість. Для представників цього знаку настає вдалий період, щоб реалізувати свій творчий потенціал та знайти нові джерела доходу. Ви зможете досягти успіху в багатьох сферах життя, виправити помилки минулого та гармонізувати свої особисті стосунки.

Стрілець

Основні риси – незалежність і прагнення нових вражень. Цей рік виявиться особливо сприятливим для Стрільців, котрі займаються творчістю. Вам вдасться досягти визнання свого таланту та знайти нові шляхи для реалізації планів. Ви відчуватимете приплив сил і зможете досягти всіх поставлених цілей.

Козеріг

Основні риси – старанність та працьовитість. Козероги цього року можуть досягти успіху в будь-яких, навіть найскладніших завданнях, які вони ставлять перед собою. При цьому слід правильно розставляти пріоритети та діяти за заздалегідь складеним планом. У особистому житті можливі позитивні зміни.

Водолій

Основні риси – волелюбність та ексцентричність. 2022 рік відкриє перед Водолієм масу нових можливостей та шляхів для реалізації задуманих планів. Головне – не розпорошуватися по дрібницях, сконцентруватися на найважливіших завданнях і йти поетапно до наміченої мети. У жодному разі не зупиняйтеся на півдорозі і не кидайте незавершені справи.

Риби

Основні риси – мрійливість та пасивність. Для Риб цей рік буде дуже вдалим, якщо вони намагатимуться боротися зі своїм основним недоліком – схильністю плисти за течією. Життя вимагає рішучих дій та амбітних планів, які вам виявляться під силу цього року.