fbpx

Астрологічний прогноз на грудень для чоловіків та жінок: кого добряче поколотить останній місяць року

Астрологічний прогноз на грудень 2021 року передбачає насичений місяць. Потрібно провести роботу над помилками та створити умови для реалізації цілей. Головне, ставити собі реальні завдання, ніж зробити собі підніжку.

Не варто поспішати, потрібно все ретельно обмірковувати та налагоджувати контакти. Якщо залишити «на потім» справи, то вони гальмуватимуть нові проекти. Поводьтеся стримано під час розмови з керівництвом. Ну, якщо щось вдається насилу, то без зайвої скромності зверніться до колег.

Астропрогноз на грудень 2021 року передбачає проблеми у любовній сфері. Зайва зайнятість роботою заважатиме створенню комфортних стосунків. Це особливо позначиться на тих, хто має сім’ю та дітей. У неодружених теж не все гладко і спокійно. Багато хто відчуватиме тугу за почуттями і колишніми коханими.

Важливо тримати себе в руках, не драматизувати ситуацію. Тим більше, що всі проблеми скоро вирішуватимуться якнайкраще.

1 грудня 2021 року Нептун стає директним

Реалістичне бачення світу і всього, що знаходиться поряд – ось що головне у цей період. Ілюзії можуть лише нашкодити і затьмарити те, що відбувається. Причина такої внутрішньої дисгармонії очевидна – Нептун змінив рух. Планета починає рух у прямому положенні. Природно, що сприймати ситуації важко, якщо в думках примарні замки. Необхідно подивитись обставини здорово, без упереджень і мрій.

Місячний Вузли переходять на вісь Телець – Скорпіон 23 грудня

Гороскоп на грудень 2021 року передбачає круті зміни у фінансовій сфері. Оборот грошей зміниться, як і вартість валюти на світовому ринку. Все, що пов’язано з грошима, доведеться уважніше розглядати і підраховувати кожну гривню.

Слід звернути увагу на харчування та вибирати продукти, які приносять задоволення та наповнюють організм вітамінами. Сфера гастрономії у цей період стане важливою для життєдіяльності. Доведеться відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватися дієти і забути про перекушування на бігу.

У багатьох з’явиться непідробний інтерес до містики, таїнств та магічних ритуалів. Відкриваються можливості, про які раніше не здогадувалися. Розвивається спостережливість і підвищується потяг до нового. Допитливий розум та бажання розкривати секрети допомагають рухатися вперед.

29 грудня 2021 Юпітер інгресія в Рибах

Період цікавий та неоднозначний, коли захочеться піти на поводу у спокус і розкрити давні таємниці. Можливі інтриги, шпигунство та політичні авантюри. Гороскоп на грудень 2021 року обіцяє кардинальні зміни у соціальній сфері. Відкриваються пункти допомоги – психологічної та медичної.

19 грудня у гороскопі Венера стає ретроградною

Гороскоп на грудень 2021 рекомендує зважувати кожне рішення і ступати по землі максимально обережно. Є можливість у чомусь розчаруватися, помилитися і не королем становища, а рабом власних думок. Ретроградність Венери не дуже добре впливає на робочу та любовну сферу.

Можливі обмани та зради, запізнення та неблагочестиві помисли. У жодному разі не можна займатися капіталовкладеннями. Людина, до якої відчуваєте щирі почуття, може виявитися прохвостом і корисливою особистістю. Уважно поставтеся до дорогих придбань, перевіряйте речі на справжність та якість.

11 і 25 грудня 2021 року з’єднання Венери з Плутоном

Гороскоп на грудень 2021 року передбачає складний у психологічному розумінні час. Якісь стосунки доведеться розірвати, а з кимось зав’язати міцну дружбу. Сімейним людям слід заздалегідь продумати всі етапи ремонту, покупок та побутової перебудови. Сварки з обранцем можуть виникнути через ревнощі, фінанси та несумісність.

Якщо все пустити на самоплив, то справа дійде до розлучення. У цей час успішно вирішуються питання, пов’язані зі спадщиною, грошовими виплатами та продажом майна. Не бажано планувати святкові заходи, весілля та дітей.

13 грудня 2021 року Меркурій входить до Козерога

Відмінний період застосування наявного досвіду практично. Потрібно бути зібраним та відповідальним за все, що робиш. Сприятливо складуться поїздки у справах, підписання контрактів та наради. Слід чітко доносити думку до співрозмовника, без морального тиску. Зі старшим поколінням і начальником треба поводитися шанобливо і стримано.

Гороскоп на грудень 2021 року має бути планомірним. Стратегічний підхід до питань допоможе просунутися кар’єрними сходами. Є шанс зміцнити становище у суспільстві та перейнятися у саму суть проблеми. Меркурій не залишить без підтримки, допоможе наголосити на важливих моментах.

29 грудня Меркурій з’єднання з Венерою

Необхідно займатися інтелектуальною роботою, щоб отримати гідний результат. Очікуються хороші звістки, нова інформація та вигідні пропозиції. Не варто відмовлятися від масових заходів, рекламних акцій та виступів на семінарах. Все це піде на користь кар’єрі та відкриє шляхи до творчого розвитку. Прекрасний період для зовнішнього оновлення, прояву почуття гумору та чарівності. Вдасться залучити до себе неординарних та симпатичних особистостей.

30 грудня з’єднання з Плутоном

Гороскоп на грудень 2021 року радить сміливо ухвалювати рішення і не озиратися в минуле. Можна займатися вкладенням коштів у щось довгострокове, виявити ораторські здібності. З’являться додаткові джерела доходу, якщо розумно використати накопичений капітал. Все, що стосується податків, держмита, спадщини та акциз, позначиться успіхом. Головне, своєчасно розплачуйтеся з боргами та не влазити у нові позики. Не виключені малоприємні новини, пов’язані з літніми родичами.

13 грудня Марс входить до Стрільця

Чудовий період для відпустки, далеких подорожей та навчання. Можна трохи пофілософствувати, щоб не допустити помилок і необачних рішень. У багатьох прокинеться інтерес до релігії, хтось почне вивчати мови та заглибиться у науку. Енергії буде достатньо, щоб подолати перешкоди на шляху успіху.

Гороскоп на грудень 2021 року рекомендує бути чесним та гуманним. Якщо має бути судовий розгляд, то не бійтеся виступити і бути принциповим. Стережіться жаги до пригод, інакше «обростете» неприємними історіями.

8 грудня Марс квадрат з Юпітером

У цей період слід бути надзвичайно стриманим в емоціях. Усі проблеми бажано вирішувати мирним шляхом, без гніву та агресії. Можливі конфлікти та фанатичність вчинків, безпринципність та критичність щодо дій інших людей. Краще відмовитися від укладення шлюбу, сімейних заходів та вирішення майнових питань.

You cannot copy content of this page