Астрологічний прогноз на грудень: Перший місяць зими стане досить сприятливим, але не для всіх

Постарайтеся почати зиму зі створення сприятливої обстановки в будинку. Це дуже важливий компонент щастя в будь-яку пору року, особливо взимку, коли люди проводять в рідних стінах більше часу, ніж зазвичай. Більш того, домашні справи будуть об’єднувати членів сім’ї, даючи їм зайвий привід для спілкування.

Овен

У Овнів очікується сприятливий час, коли зірки допоможуть їм подолати свої темні сторони. Це дуже важливий період, тому що багатьом Овнам вдасться до невпізнанності змінити своє життя – знайти нову роботу, виявити в собі нові і дуже корисні таланти. Найстабільнішим часом місяці буде перша його половина. Зірки стануть дуже спокійними. Це буде ідеальний період для початку нових справ, для максимальної активності в роботі. Подарунки до Нового року краще купувати в перші два тижні грудня.

Телець

Астрологи відзначають, що на початку грудня недоброзичливці активізуються всього на кілька днів, але навіть за цей нетривалий час вони можуть зіпсувати настрій Тельцям. Астрологи радять людям цього Знака позбавлятися від ілюзій щодо оточуючих людей. Не потрібно думати, що всі навколо виключно позитивні. Потрібно навчитися приймати людей такими, якими вони є. Це дуже корисно в сфері відносин, дружби і в сімейних справах.

Близнюки

Почати місяць Близнюкам можна з перестановки меблів за правилами фен-шуй. Варто зустріти зиму незвично, впустивши в своє життя зміни. Можна також зайнятися зміною свого стилю, оновити гардероб, відвідати перукаря. Всі найважливіші знайомства Близнюкам краще зробити в першій половині місяця. Потім люди стануть більш дратівливими, егоїстичними і похмурими. Очікується, що до кінця грудня все знову повернеться на круги своя, з’являться взаєморозуміння і позитив.

Рак

Ракам варто переглянути свою поведінку і свої методи досягнення фінансових цілей. Є п’ять рис, які заважають досягати успіху. Саме від них Ракам потрібно позбутися, причому якомога швидше, тому що в грудні нічні світила будуть повільно підвищувати свій сприятливий вплив. Друга половина місяця ідеально підійде для роботи, початку нових справ і проектів, зміни робочої сфери. Зірки на стороні цих людей, тому все, що їм необхідно, – це дещиця впевненості в собі, а також бажання досягти успіху.

Лев

Любовна сфера для Левів стане визначальною. Тим, хто вже в стосунках, Всесвіт допоможе вибратися з кризи, перестати лаятися з другою половинкою. У грудні буде багато сприятливих днів, в які може статися щось хороше. Левам вдасться завершити рік на позитивній ноті. Особливо це стосується тих, хто вміє знаходити компроміси. Астрологи радять не вирушати в далекі подорожі, стежити за здоров’ям і одягатися по погоді.

Діва

Дівам потрібно вигнати весь негатив зі своєї душі. У цьому їм допоможе спілкування з приємними людьми, своєчасний відпочинок, шопінг. У грудні важливо пам’ятати про те, що не буває нічого неможливого. Дівам потрібно прикладати більше зусиль, щоб отримувати позитивний зворотний зв’язок. У грудні не буде часу для бездіяльності, апатії і самокопання. Астрологи радять людям цього Знака проявляти максимальну активність. Одним з найбільш корисних навичок стане вміння швидко забувати все погане.

Терези

Любовний успіх і успіх в дружбі будуть базуватися на повазі до оточуючих людей і до самих себе. Що до удачі в цілому, то тут Терезам доведеться трохи попрацювати над собою, позбувшись від речей, які блокують щастя. Зробити це варто якнайшвидше, щоб вже в перший тиждень грудня досягти великих успіхів. Планети і зірки зроблять цих людей більш відповідальними, чуйними і добрими. Це не повинно пройти безслідно. Також нічні світила наділять Терезів підприємливістю і найпотужнішою інтуїцією, що буде корисним в сфері грошей і роботи.

Скорпіон

Сприятлива енергетика в будинку буде вкрай важлива. Скорпіонам необхідно заряджатися позитивом в рідних стінах, тому що на роботі можуть відбуватися не найприємніші події. Чим ближче час буде підходити до Нового року, тим більше уваги Скорпіони повинні будуть приділяти дому, близьким, сім’ї. У грудні кожна сфера життя буде важлива по-своєму. Енергетика планет погано підходить для ризиків і авантюр. Потрібно уникати необдуманих витрат і брутальних слів на адресу оточуючих. Зараз не варто ні з ким ворогувати.

Стрілець

Стрільці будуть вкрай щасливими в грудні. Їм варто прагнути до гармонії з собою і оточуючими. Почати місяць варто з прибирання за правилами фен-шуй. Необхідно позбутися всього старого, щоб в життя прийшло нове. Можна провести ревізію не тільки в будинку, але в інформаційному просторі: почистити соціальні мережі від непотрібних контактів, видалити весь спам з пошти, всі невдалі фотографії, непотрібні контакти з телефону. Шанси на успіх в любові і в фінансовій сфері будуть дуже великі.

Козеріг

У Козерогів настає сприятливий час для ворожінь на майбутнє. Зірки допоможуть їм стати успішніше у всіх сферах життя, піднімуть настрій. Закінчувати 2020 рік краще без думок про незакінчені справи. Всесвіт внесе свої позитивні корективи в життя Козерогів. Їх чекає успіх в любові. Можливо, вдасться зустріти другу половинку і провести з нею Новий рік. Зараз не можна пасувати перед труднощами. Грудневі зірки на боці Козерогів, так що настає прекрасний час для виходу із зони комфорту.

Водолій

Водоліям варто поменше спілкуватися з заздрісними Знаками Зодіаку. Такі люди будуть джерелом проблем і негараздів. Навіть якщо вони безпосередньо не зроблять нічого поганого, вони можуть спровокувати Водоліїв на негативні емоції. Також варто триматися подалі від агресивних людей. Самота і спокій допоможуть зробити будь-яку справу продуктивною. Зараз категорично не можна міняти пріоритети. Астрологи радять в першій половині місяця з головою зануритися в справи і роботу.

Риби

Грудень – чарівний час для Риб. Це дуже продуктивний період, в який можуть вирішитися всі найбільші труднощі. Залучити любов, достаток і удачу їм допоможуть корисні поради фен-шуй на кожен день. Багато проблем вирішаться самі собою, але не треба чекати, що так буде завжди і з усім. Астрологи радять не чекати біля моря погоди, а діяти, причому рішуче. Не варто поміркувати над деякими питаннями «як?» і чому?”. Потрібно фокусуватися на вирішенні поточних задач і проблем, не з’ясовуючи причин їх появи.