Астрологічний прогноз на квітень: що обіцяють нам зірки і які сюрпризи підготували

Квітень буде досить спокійним місяцем, але поведінка зірок і планет може спровокувати зростання числа людей, які захочуть діяти тільки в своїх особистих інтересах. Їм буде щастити менше за інших. Найбільше в квітні пощастить романтичним і люблячим Знакам Зодіаку. Астрологи радять проводити більше часу з близькими.

Овен

У Овнів відкриваються нові можливості, з’являються нові шляхи для вирішення важливих питань. Найголовніше – у них буде багато фінансової удачі, але разом з усім цим з’являться і нові недоброзичливці, причому часто їх дії будуть прихованими, непомітними. Поради екстрасенсів допоможуть Овнам навчитися розбиратися в людях, що убезпечить їх від проблем.

В іншому другий місяць весни буде дуже позитивним і спокійним. Краще не ризикувати і не починати нових справ. Астрологи радять якомога частіше вдаватися до допомоги інтуїції, не слухаючи порад оточуючих. Тільки найближчі й віддані люди можуть дати слушну оцінку тому, що відбувається і бути максимально відкритими з Овнами.

Телець

У Тельців Квітень Може бути схожий на американські гірки. Постійно відбуватимуться злети і падіння. Гарний настрій буде змінюватися поганим, що неминуче відіб’ється на удачі у всіх сферах життя. Також корисно не втрачати віру в себе.

Коли зірки і планети будуть не в настрої, може страждати і продуктивність Тельців. В деякі періоди їм доведеться докладати значно більше зусиль до вирішення стандартних справ і завдань.

Близнюки

У квітні Близнюкам доведеться набагато частіше приймати важливі рішення, що може не сподобатися представникам даного Знака. Полегшити завдання допоможе інтуїція. Також слід користуватися своїми особистим досвідом і мудрістю, не звертаючи уваги на поради оточуючих.

Це буде час доленосних зустрічей, несподіваних подій. Приготуватися до всього не вдасться, тому в деяких ситуаціях доведеться проявляти креатив. Місяць сприятливий для навчання, наукової діяльності. Найбільше пощастить тим, хто зайнятий у сфері надання послуг і консультування. Можна отримати додатковий прибуток.

Рак

Середину і кінець місяця бажано проводити з близькими людьми. Початок місяця може бути наповнений неприємними розбіжностями й конфліктами з коханими. Якщо вдасться стримати потоки негативу, то починаючи приблизно з 9-10 квітня все піде на поліпшення. В кінці місяця можна почати планувати спільні справи, відпочинок.

Це прекрасний час і для того, щоб попрацювати над собою. Корисні поради допоможуть зробити правильну і плідну роботу по саморозвитку. На початку місяця будуть виходити складні справи. Доведеться розділити роботу і будинок і не приносити в рідні стіни негатив, накопичений на робочому місці. Ракам необхідні терпіння і віра в себе.

Лев

Левам варто бути самостійними, не просити ні у кого допомоги і не валити на інших свої обов’язки. Це може призвести до конфліктів у будинку. Найбільше в квітні пощастить представникам творчих професій і всім, чиє ремесло пов’язано з необхідністю приймати важливі рішення. Настав час для отримання нових знань.

У любові астрологи радять людям цього Знака проявляти наполегливість, але не бути надмірно нав’язливими. Це стосується і тих, хто в пошуках, і тих, хто вже знайшов любов. Можливо, доведеться також проявляти більше пильності при здійсненні покупок. Астрологи радять Левам слідувати закону тяжіння, частіше думаючи про щось приємне.

Діва

Квітень – ідеальний час для нових починань, отримання нових знань, вивчення іноземних мов. Можна сміливо вирушати у подорожі, у відрядження. Не варто відвертатися від близьких і друзів, яким знадобиться допомога. Друга декада буде ідеальною для творчої роботи.

На початку місяця доля може допомогти самотнім Дівам зустріти людину, в яку вони закохаються без пам’яті. Квапити події в амурних справах експерти не рекомендують. В кінці квітня зірки і планети увійдуть в дисонанс, через що можуть почати частіше проявлятися гірші риси характеру представників цього Знака. Доведеться боротися з самими собою.

Терези

Фінансові потоки будуть відкриті і активні вже з перших днів квітня. Це означає, що Терезів чекає велика удача в роботі, бізнесі, а також при здійсненні важливих і дорогих покупок. Для всього цього ідеально підійдуть перші дві декади квітня. Третя декада повинна бути присвячена дому і сім’ї, друзям і близьким.

Кінець місяця хороший для розширення кругозору, отримання нових знань, навчання, роботи над науковими проектами. Також в квітні корисно буде проявляти ініціативу в справах. Буде потрібно симбіоз впевненості й оптимізму для того, щоб досягти поставлених раніше завдань. Це яскравий і сприятливий місяць, в який не варто сидіти склавши руки.

Скорпіон

Для Скорпіонів цей місяць буде таємничим і непередбачуваним. Також в цьому плані корисними виявляться оточуючі люди. Вони допоможуть Скорпіонам набути впевненості в собі, віру в свої сили, оптимізм. Потрібно частіше прислухатися до того, що говорять друзі і близькі.

Велику увагу астрологи радять звернути на здоров’я і самопочуття. Важливо більше часу проводити на свіжому повітрі і якомога менше нервувати, відчувати стреси. У зв’язку з цим важливо займатися тільки тими справами, які приносять задоволення. Корисні будуть активні ігри.

Стрілець

У квітні найважливішим буде саме початок місяця. У перший тиждень може відбутися дуже багато цікавого. Це ідеальний час для витрат і фінансових вкладень. Можна зустріти свою любов або перевести вже існуючі стосунки на новий рівень. На роботі і в бізнесі варто побоюватися конфліктів, так як вони призведуть до порушення планів.

Початкова фаза буде важлива також і кожен новий день. Корисними будуть романтичні сюрпризи для коханої людини. Астрологи рекомендують більше часу проводити в оточенні приємних людей, уникаючи тривалого усамітнення.

Козеріг

У Козерогів починається період, коли можна силою слова і думки змінити майбутнє і сьогодення. Енергетика цих людей різко підніметься в перших числах квітня і пробуде в такому стані до середини третьої декади. Корисними будуть зустрічі з людьми, обмін досвідом, знайомства, романтика. Астрологи не радять проводити час на самоті.

У перші кілька днів квітня і в його кінці Козероги можуть зіткнутися з нерозумінням з боку близьких людей. Також у них можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці. Доведеться проявляти більше гнучкості, щоб не допускати образ. Посваритися буде дуже легко, а ось помиритися вже складніше.

Водолій

Квітень буде найспокійнішим місяцем весни для Водоліїв. Це означає, що можна присвятити його відпочинку, розміреним справам, романтиці, пошуку нових знайомств, легким розвагам. Позитивні зміни можливі в сфері роботи. Удача може знадобитися в найбільш непередбачуваний момент.

Не варто гостро реагувати на все, що відбувається навколо. Негативні емоції в квітні не принесуть багато бід і проблем, але вони абсолютно зайві. Гармонійна взаємодія зірок і планет призведе до того, що Водоліям буде простіше приймати важливі рішення. Спокій допоможе звернути собі на користь будь-які зовнішні події.

Риби

У квітні Рибам варто довіряти своїй інтуїції. Також астрологи радять перестати перетягувати на себе чужі проблеми. Важливо зосередитися на своїх негараздах, побути трохи егоїстами. Це допоможе якнайшвидше вирішити всі гострі проблеми.

Розсудливість і обережність допоможуть в досягненні цілей. Амбіційність – це добре, але її надлишок може стати причиною зриву планів. Друга половина квітня корисна для відряджень і поїздок особистого характеру. Також астрологи радять не приймати поспішних рішень, адже вони теж можуть порушити плани.