Астрологічний прогноз на липень: зірки і планети в основному будуть перебувати в досить сприятливому положенні, тому багатьом з нас вдасться знайти своє справжнє призначення

Овен

У Овнів найважливішою сферою життя в липні можна вважати кохання. Тим, хто у стосунках, можна нарікати на удачу. Зірки допоможуть подолати труднощі і прийти до гармонії з близькою людиною. У сфері фінансів Овнам буде везти трохи менше, тому варто спиратися на здоровий глузд, а не на передчуття. Липень – вкрай сприятливий час для подорожей, зміни обстановки, відвідування незнайомих місць, нових знайомств і розваг.

Телець

У Тельців буде дуже багато нових можливостей, але фортуна не завжди буде поруч. Прив’язати її до себе міцно-міцно не вийде, але зате вийде подолати перешкоди на шляху за допомогою свого багатого життєвого досвіду. Потрібно лише зміцнювати біополе. В кінці місяця можна чекати приємних сюрпризів: підвищення зарплати, великих знижок в магазинах, приємних знайомств.

Близнюки

У Близнюків в липні з’являться нові завдання і турботи. Можливо, що часу не вистачатиме на все відразу, тому людям цього Знака астрологи радять складати чіткий план на кожен день. Головне зараз – уникати енергетичного виснаження. У липні можуть відбуватися події, які доведеться пережити вперше. Це означає, що з’явиться новий життєвий досвід, який в майбутньому зіграє позитивну роль у формуванні долі Близнюків. Якщо є можливість взяти відпустку, то краще брати її саме в липні, хоча і в робочому режимі Близнюкам буде теж досить комфортно.

Рак

Раків чекає теплота і любов з боку другої половинки і родичів. Це буде прекрасний час для сімейних посиденьок, пригод. Раки також стануть мудрішими, оскільки зможуть дізнатися щось дуже важливе. Джерелом корисного досвіду будуть не тільки події, але і самі люди. Також зірки з планетами можуть надати Ракам допомогу в пошуку своїх прихованих можливостей. Словом, липень – місяць, в який Раків чекає багато важливого і цікавого. Першочергова задача Раків – дарувати приємним їм людям доброту і ласку у відповідь.

Лев

Липень – час очищення для людей цього Знака. Левам вдасться позбутися від шкідливих установок, а також позитивно перетворити своє життя в цілому. У липні можна і навіть потрібно зробити генеральне прибирання в будинку, зробити перестановку, приступити до ремонту або нарешті завершити його. Астрологи зазначають, що в липні можна сміливо відправлятися в далеку дорогу – як поодинці, так і разом з близькими людьми. Перебуваючи довгий час на самоті, Леви можуть побудувати непереборну стіну між собою і родичами. Так робити не варто.

Діва

Це дуже сприятливий місяць для Дів, які займають високі посади, керують людьми або працюють в сфері, де потрібно постійно шукати нових клієнтів. Новий місяць подарує Дівам практично необмежені можливості. Астрологи дають Дівам особливі настанови в плані здоров’я і настрою: цим людям варто фокусувати увагу на фізичній активності, правильне харчування.

Терези

У Терезів очікується дуже яскравий і світлий місяць. Життя почне радувати більше, ніж в червні. Це прекрасна пора для того, щоб зайнятися своєю кармою. Їм не знадобиться займати оборонну позицію. Можна буде трішки розслабитися і насолодитися спілкуванням, життям, розвагами. Терези самі вільні вибирати найважливішу сферу, на якій можна сфокусувати увагу.

Скорпіон

Скорпіонам відкриються нові двері в сфері любові. Всім, хто активно намагається знайти любов, краще вийти із соціальних мереж і почати знайомитися в реальному часі. Ініціативність буде корисною і в сфері грошей, роботи, бізнесу. Якщо дуже хочеться змінити життя, то доведеться встати з дивана. Відволіктися від рутини допоможе невелика зміна обстановки. На вихідних можна почати займатися чимось новим, знайти нове хобі.

Стрілець

У Стрільців початок місяця буде надмірно спокійним. Не з’явиться належного рівня мотивації і бажання рухатися вперед. Ця енергетична тяжкість призведе до того, що буде важко займатися різними справами. Доведеться змушувати себе працювати. Фінансова удача на час покине Стрільців. У липні мета виправдовує засоби, тому можна жертвувати іншими сферами заради успіху в роботі, але тільки не здоров’ям.

Козеріг

Козероги з тих знаків Зодіаку, які не прощають образи. Як відомо, невміння прощати вкрай негативно позначається на енергетиці людини. У липні немає місця образам і негативним емоціям. Вони будуть тягнути Козерогів вниз, неминуче зіштовхуючи їх з новими і новими випробуваннями. Їх хвалена посидючість може випаруватися. Саме тому важливо йти на діалог з людьми, а не збирати в собі все погане, змушуючи своє біополе слабшати. Відкритість і доброта відкриють перед Козерогами нові двері в любові, роботі.

Водолій

У Водоліїв все буде у відносному порядку, але з’явиться загроза з боку недоброзичливців і ворогів. В цілому взаємодія з такими людьми неабияк розхитає їм нерви, тому на вихідних краще повністю абстрагуватися від того, що відбувалося в робочі дні. Також астрологи радять людям цього Знака не зраджувати свої переконання заради легкої наживи.

Риби

У Риб очікується дуже багато цікавого в цей світлий і сприятливий місяць. Наприклад, вони можуть зустріти свою любов або зустріти на шляху людину, яка повністю змінить їхнє життя, стане духовним наставником або кращим другом. Астрологи радять робити позапланові сюрпризи для близьких і другої половинки. У такому випадку доля теж буде робити щось подібне і для самих Риб.