fbpx

Астрологічний прогноз на останній місяць весни: Травень – час початку ретроградного руху деяких планет після довгого «відпочинку». Ретроградні планети – вісники змін, тому травень можна вважати саме таким періодом

Овен

У травні у Овнів можуть «прокинутися» їх найгірші зодіакальні звички. Це може спричинити проблеми як в любовній, так і в діловій сферах. Настає час, коли потрібно максимально обережно підходити до питань прийняття рішень. Це не найсприятливіший місяць, але залишитися на плаву Овнам не складе ніяких труднощів. Потрібно лише трохи постаратися, щоб не ображати близьких людей і не ризикувати. Варто заздалегідь продумувати кожен крок.

Телець

У травні настає ідеальний час для того, щоб позбавлятися від старого і залучати нове. У цьому Тельцям допоможе прибирання за правилами фен-шуй, яке варто зробити якомога раніше. Що стосується нового, то тут краще виключити дорогі покупки. Може йтися про нові навички, пошуки другої половинки, нову роботу. Астрологи не радять здійснювати обмін валюти, брати кредити. Найважливішу сферу життя не вийде виділити. У травні важливо абсолютно все.

Близнюки

Близнюкам експерти рекомендують обходити стороною токсичних людей. Також Близнюкам потрібно проявляти більше життєлюбства. Не варто йти в негатив і жаліти себе. Потрібно краще продумувати плани і не забувати про те, що в травні світ буде біля ніг тих, хто може тримати себе і свої емоції в руках.

Рак

У людей даного Знака настає дуже важливий час, коли їм можуть прийти на допомогу прості життєві істини. Настав час змінити світогляд, якщо того вимагає серце і здоровий глузд. Якщо нічого не виходить і все валиться з рук, значить, настав час змін. Один з найбільш корисних життєвих навичок в травні для Раків – вміння підлаштовуватися під те, що відбувається і швидко реагувати на будь-які зміни. Зараз не можна сумувати.

Лев

Левам зірки і планети подарують багато сприятливих змін в справах, роботі і бізнесі, але ці зміни спочатку можуть привести до деяких негараздів. Астрологи рекомендують Левам знаходити баланс між роботою і відпочинком, щоб зберігати ясність розуму, а також користуватися корисними порадами для підняття настрою. У любові варто бути максимально обережними і поступливими. Навіть невелика сварка з близькою людиною може негативно позначитися на удачі і привести до розставання.

Діва

Травень для Дів – це час, коли потрібно задіяти всю свою мудрість і навчитися довіряти внутрішньому голосу. Нічні світила можуть змусити деяких людей показати своє справжнє обличчя. Не варто засмучуватися, якщо хтось із друзів або товаришів піде на зраду або обман. Це покаже справжнє обличчя людини. Апогеєм проблем стане кінець місяця. Повне місячне затемнення порушить плани і змусить Дів переживати без приводу і стати занадто недовірливими.

Терези

Астрологи рекомендують Терезам остерігатися службових романів. Тим, хто вже перебуває у стосунках, варто звернути увагу на перехід на новий рівень. Також корисно буде вирушити разом в далекі подорожі, ставити спільні цілі. Одиноким Терезам краще сфокусуватися на роботі. У травні можуть бути як неприємні, так і вельми вдалі зміни.

Скорпіон

Скорпіонам в останній місяць весни вдасться перетворити своє життя, причому в кількох напрямах одночасно. По-перше, зірки допоможуть їм у пошуках другої половинки. Тут важливо оцінювати любовну сумісність. По-друге, зірки допоможуть Скорпіонам в справах. Потрібно бути уважнішими до всього, що відбувається.

Стрілець

Стрільцям в травні необхідно переглянути деякі життєві установки. На початку і в кінці місяця можливі несподівані витрати, непередбачені зміни в планах. Всім, хто працює у великому колективі, потрібно якомога менше звертати увагу на чутки. Заздрісники не дрімають, виношуючи плани помсти.

Козеріг

У кожного Знака Зодіаку є свої життєві принципи. У Козерогів настає той самий час, коли ці принципи можуть і повинні змінитися. Ці люди не особливо люблять зміни, але їм просто доведеться підлаштуватися під нові життєві правила. Також Козерогам доведеться прийняти деяких людей такими, якими вони є. Це допоможе їм зберегти дружбу і любов. Головний камінь спотикання в травні – нетерпимість, зневажлива поведінка.

Водолій

Водоліям, як і багатьом іншим людям зодіакального кола, доведеться змінити своє ставлення до життя, щоб не тільки залишитися на плаву, а й досягти успіху в любові або в справах. Водоліям буде корисно переглянути деякі звички. Що стосується поведінки оточуючих, то в ній буде деяке ірраціональне зерно. Не варто намагатися розуміти людей, адже вони будуть непередбачуваними.

Риби

У самотніх Риб починається дуже сприятливий період для пошуків другої половинки. Також в травні зірки допоможуть представникам даного Знака поліпшити стосунки з близькими і вже наявною другою половинкою. Що стосується грошей і роботи, то тут краще притримати коней. Згідно з прогнозами астрологів, в травні у Риб очікуються деякі фінансові проблеми, пов’язані з ослабленням фінансових потоків.

You cannot copy content of this page