fbpx

Астрологічний прогноз на перший місяць літа: у червні зірки і планети будуть неспокійними, тому астрологи рекомендують більше часу приділяти духовним практикам

У червні зірки і планети будуть неспокійними, тому астрологи рекомендують більше часу приділяти духовним практикам: дихальним вправам, молитвам, мантрам і так далі. Дуже корисно буде навчитися медитувати. Намагайтеся частіше подорожувати в глибини своєї свідомості, щоб знаходити там відповіді на ваші запитання.

Овен

У Овнів з 2 червня починається сприятливий час для пошуків другої половинки. Венера допоможе цим людям знайти любов. Найголовніше – навчитися відокремлювати хороших людей від поганих, щоб ненароком не зіпсувати собі життя. У цьому плані їм допоможе квадрат Піфагора – ефективна методика перевірки сумісності за датою народження. У роботі і справах перша половина місяця буде досить динамічною і непередбачуваною, але потім Овнам посміхнеться удача. Вони зможуть істотно досягти успіху в фінансових, юридичних і робочих справах.

Телець

Тельці в червні будуть часто зустрічати на своєму шляху неприємних людей. Багато з них будуть дратувати Тельців без будь-якої причини. Щоб не залишитися в програші, важливо зберігати навіть такі стосунки. Рано чи пізно з будь-якою людиною можна знайти спільну мову. У сфері роботи та бізнесу Тельцям астрологи радять залишатися спостерігачами. Не потрібно ризикувати. Важливо навчитися вичікувати зручний момент для дії. Терпіння – запорука щастя і успіху в червні.

Близнюки

Самотні Близнюки в червні зможуть зустріти потенційну другу половинку. До 23 травня у Близнюків будуть проблеми з пам’яттю, тому їм стане складно адаптуватися до змін на роботі, запам’ятовувати інформацію. В кінці місяця все зміниться на краще. Велику увагу Близнюкам варто приділяти своєму здоров’ю і його підтримці. Червень – сприятливий час для позбавлення від шкідливих звичок і початку циклу фізичних вправ.

Рак

Початок літа буде досить непередбачуваним, насиченим і малоприємним через ретроградний рух Меркурія. 11 червня всеі зміниться на краще разом з переходом Марса в Знак Лева. Друга і третя декади червня виявляться вкрай позитивними. Творча діяльність Раків піде в гору, можна буде здійснювати тривалі поїздки, займатися важливими домашніми справами – ремонтом або переїздом. Потрібно лише перетерпіти перші півтора тижні місяця.

Лев

Астрологи пророкують Левам непростий час з негараздами і зривами планів, зустрічами з негативними людьми. Також панацеєю від негараздів буде банальна впевненість в собі і оптимізм. Потрібно пам’ятати, що якщо сталося щось неприємне, значить, скоро Всесвіт чимось порадує. Левам варто також в червні міняти обстановку. Можна відправитися у відпустку або у відрядження. Головне – не сидіти вдома, спрямувавши свій погляд в комп’ютер або телефон.

Діва

Дівам в червні варто частіше носити прикраси, що приносять удачу, спілкуватися з позитивними людьми і братися за нагальні справи. Астрологи радять не давати нікому в борг, не домагатися поставлених завдань обманом. Зараз не можна наживати собі ворогів, інакше залишок літа доведеться провести в нескінченних війнах і конфліктах. Ознакою того, що Діви йдуть у вірному напрямку, стане спокійна обстановка навколо. Це буде означати, що люди цього Знака приймають правильні рішення, що не йдуть врозріз зі здоровим глуздом.

Терези

У Терезів в кінці весни могло все йти наперекосяк. Червень стане періодом, коли можна все повернути на круги своя, повернути життя в правильне русло. Для цього потрібно не сидіти і не чекати біля моря погоди, а діяти. Також необхідно якомога простіше ставитися до проблем. Астрологи вважають, що невдачі в одній сфері життя стануть підмогою до успіху в інший. Найсприятливіший і продуктивний період червня розпочнеться 21 числа – в літнє сонцестояння. Кінець місяця принесе Терезам багато любовної і фінансової удачі.

Скорпіон

Скорпіонів в перший місяць літа навколишні можуть діставати різними провокаціями і докорами. Їм потрібно перестати злитися і зберегти енергетику. Якщо відволікатися на кожного, хто чимось незадоволений, не вистачить ніяких нервів. Ще астрологи радять пам’ятати про те, що в червні зустрічають по одягу. Хороше перше враження – це 80% успіху в будь-якій справі, особливо якщо Скорпіони знаходяться в пошуках другої половинки. Червень – час романтики, спілкування. Можна спробувати перевести на новий рівень вже існуючі стосунки.

Стрілець

Перший тиждень червня буде неспокійним. Тривога і нервозність підуть завдяки Марсу, який стане сильніше 11 червня. Друга половина червня подарує Стрільцям великі можливості, багато удачі і хорошого настрою. У ненависних справах і в стосунках, які встигли неабияк зіпсувати нерви, краще взяти паузу. Потрібно все гарненько обміркувати, прийти до мудрого рішення. Навколишні люди будуть чекати від Стрільців підтримки, але потрібно чітко розуміти, що далеко не всі зможуть цю допомогу отримати.

Козеріг

У Козерогів очікується підвищення негативного впливу з боку оточуючих людей і подій. У червні надходження енергії буде слабким, тому важливо самостійно піклуватися про своє біополе. Для його зміцнення потрібно частіше бувати на свіжому повітрі, менше переживати через дрібниці і робити фізичні вправи. Головна порада на цей місяць – потрібно бути собою. Люди будуть намагатися змінити Козерогів.

Водолій

Водоліям краще уникати публічних сварок, не виносити сміття з хати. Зірки і планети дадуть цим людям багато свободи. Тому наявність або відсутність удачі буде прямо залежати від самих Водоліїв. У роботі і в бізнесі червень стане часом інтеграції. Потрібно діяти спільно зі своїми колегами. Навіть з конкурентами доведеться об’єднатися заради боротьби зі спільним ворогом. Водоліям потрібно стати мудрішими.

Риби

У Риб перша половина місяця буде досить сприятливою і продуктивною, а ось третя декада може стати часом сімейних і любовних негараздів. У фінансовій сфері астрологи радять виходити із зони комфорту. Людям такого Знака необхідно починати розширення бізнесу. Можна міняти місце роботи, вкладати кошти у щось нове і так далі. Головне – не чекати біля моря погоди

You cannot copy content of this page