Астрологічний прогноз на серпень: головні застереження і можливості для кожного знака Зодіаку

Овен

Настає ідеальний час для духовного зростання, духовних практик, але на цьому шляху у Овнів можуть зустрічатися різні пастки, які будуть приводити зовсім до іншого результату. Потрібно обходити їх стороною і бути більш обачними. В цілому місяць ідеально підходить для постановки нових цілей і завдань, мотивації і нових знайомств.

Астрологи рекомендують не давати порожніх обіцянок, щоб не втратити повагу оточуючих. Також краще тимчасово відкласти ділові поїздки. Відрядження будуть сприятливими лише в першій декаді місяця.

Телець

У Тельців починається вкрай вдалий час для любовних пошуків і пригод. Якщо їм захочеться побудувати стосунки, не варто поспішати. Спочатку астрологи радять перевірити сумісність за датою народження. Це дуже важливо, оскільки зірки дадуть можливість пошуку, але не зможуть гарантувати якість любовних зв’язків. В роботі найбільше буде везти представникам тих професій, чия діяльність пов’язана в першу чергу з спілкуванням з клієнтами.

Близнюки

Близнюкам буде посміхатися удача майже весь серпень. В цілому останній місяць літа ля них стане часом здійснення мрій. Прийшов час прогнати невпевненість і сумніви. Від них тільки проблеми. Астрологи рекомендують навчитися приймати людей такими, якими вони є, не намагатися їх виправити. В такому випадку вони почнуть діяти аналогічно. Це час, коли Близнюки можуть легко завести нових друзів і знайти любов. Корисно буде міняти обстановку і відпочивати незвичайним способом.

Рак

Для Раків головним ворогом будуть не люди, а їх власні страхи. Корисними в боротьбі з фобіями і комплексами будуть фізичні вправи і правильний відпочинок. У серпні астрологи радять Ракам не перевтомлюватися. Це загрожує погіршенню загального стану, втратою удачі. У любовних справах можна періодично відключати свій раціоналізм і обережність. Невелика нерозсудливість піде Ракам на користь. Це стане їх особливістю, яка припаде до смаку протилежній статі.

Лев

Левам в серпні доведеться позбутися від усього негативу, отриманого раніше в липні і червні. Навіть якщо неприємних життєвих моментів було мало, вони могли врізатися в пам’ять і залишити душевні шрами. Це означає, що в серпні корисними будуть енергетичні чистки. Не завадить також і просто відпочити, змінити обстановку. Прийшов час винести важливі уроки з того, що було раніше. Багато неприємностей могли навчити Левів чомусь корисному. Ці навички і мудрість можна буде застосувати на практиці вже зараз, в серпні.

Діва

У Дів настає ідеальний час для пошуків нової роботи, для шопінгу і для особистісного зростання. Грошовий канал буде відкритий практично весь серпень. Якщо не буде щастити в любові, це стане сигналом до того, що настав час обрати іншу стратегію. Можливо, методи Дів застаріли і втратили актуальність. У будь-якому випадку величезну користь їм принесе ініціативність.

Терези

У Терезів настає дуже сприятливий час, за що багато в чому варто сказати спасибі сильній Венері. Найсприятливіший період літа триватиме ще довго, тому можна не переживати за недолік позитивної енергії і удачі. Астрологи радять не витрачати час даремно в цей динамічний і важливий період. В кінці літа Терезам вдасться звернути гори там, де ще недавно вони б змирилися з поразкою і зробили крок назад. Потрібно пробувати себе в чомусь новому.

Скорпіон

У Скорпіонів в серпні все буде в повному порядку, але тільки в тому випадку, якщо вони зможуть усунути негативні прив’язки. Прийшов час забути про минуле і спрямувати свій погляд у майбутнє. Зірки допоможуть їм у становленні удачі, в набутті впевненості. Найголовніше зараз – не танцювати під чужу дудку. Астрологи радять пам’ятати про свої особисті цілі й завдання. Зірки допоможуть їх реалізувати, але доведеться докласти чимало зусиль. Можна розраховувати на допомогу близьких і друзів. Платою за підтримку може бути проста подяка.

Стрілець

Що стосується Стрільців, то в кінці літа у них все буде в порядку як в любові, так і в фінансовій сфері. Єдина проблема – це токсичні люди, які можуть активізуватися на тлі перемог Стрільців. Заздрісники не дрімають. Обережність повинна преважати над ініціативністю. В іншому випадку можна втратити успіх. Всім, у кого проблеми з фінансами, астрологи рекомендують не носити з собою великі суми грошей.

Козеріг

У серпні буде багато цікавих подій, до яких Козероги можуть бути не готові морально. Потрібно налаштувати себе заздалегідь на те, що буде багато хорошого. Можливо, для цього доведеться очистити свою свідомість від метального бруду. Крім свіжого погляду на світ це допоможе їм позбутися від ревнощів, заздрості і злості. Серпень стане часом переходу до нового душевного стану. Також є можливість знайти нову роботу і усвідомити своє місце в цьому світі.

Водолій

Багато хто чув фразу: «Один день весь рік годує». У Водоліїв весь рік прогодує один серпень. Саме цей місяць буде найпродуктивнішим для більшості представників цього знака Зодіаку. Дуже важлива умова успіху, про яку говорять астрологи, – потрібно покладатися на факти, а не на домисли. Так буде простіше домогтися цілей в любові і в справах.

Риби

У Риб в липні могла початися чорна смуга в житті. У серпні вони зможуть її позбутися і почати новий шлях до успіху. У спілкуванні з оточуючими важливо проявляти стриманість і обережність. Одне зайве слово може позбавити Риб друга. Також експерти радять доводити справи до кінця, не відкладаючи нічого не потім. Серпень – продуктивний час, коли потрібно діяти, а не відпочивати.

Автор фото – Сергій Майстер