fbpx

Астрологічний прогноз на січень 2021 року: чим він стане особливим і які сюрпризи готує

Варто відразу зазначити, що в січні будуть періоди великого успіху і великих розчарувань, тому потрібно користуватися талісманами фен-шуй для будинку, щоб забезпечити себе і своїх близьких удачею. Будьте передбачливими та обережними в кожній із сфер. Навіть в сприятливі періоди дивіться в обидва.

Овен

Овнам краще остаточно позбутися від енергетики 2020 року за допомогою перестановки меблів у будинку. Це допоможе налагодити гармонію і позбутися від хвороб. Початок року буде максимально продуктивним, позитивним і щасливим. Овни зможуть вирішити всі основні проблеми, які зваляться їм на голову. Найголовніше – не панікувати, якщо якісь плани зірвуться. Це нормально, враховуючи, що в першій половині місяця планети і зірки будуть в дисонансі.

Телець

Дуже сприятливий час для Тельців настане 14 січня, коли Уран перестане бути ретроградним. Друга половина січня виявиться для людей цього Знака часом великої удачі у всіх сферах життя, особливо в любовній. Що стосується тих Тельців, які вже в стосунках, то їм варто якомога більше часу приділяти другій половинці. Також після 14 січня можна здійснювати дорогі покупки, починати нові проекти і справи.

Близнюки

Якщо придивитися до везучих людей, то у кожного з них є кілька особливих ознак. Близнюкам варто перейняти дані особливості, щоб стати успішнішими в січні і в цілому в 2021 році. Починається час, коли у Близнюків з’явиться можливість знайти потрібні їм навички і повчитися чогось важливого, причому навіть у ворогів і недоброзичливців. Будь-який поворот долі означатиме, що настав час вивчити новий життєвий урок. Найнебезпечніші дні для Близнюків – 5, 10 і 11 січня. Інформаційні та матеріальні потоки будуть ослабленими.

Рак

У Раків в січні з’явиться багато можливостей, але будуть і небезпеки в особі токсичних людей і енергетичних вампірів. Дієві обереги допоможуть врятуватися від їх впливу. Якщо Ракам захочеться досягти успіху в якійсь зі сфер життя, їм доведеться братися за це самостійно, не сподіваючись на поради ззовні. Енергетика місяці погано підходить для ризикованих починань, неробства, апатії. Потрібно піднімати собі настрій і шукати нові джерела мотивації та ентузіазму, особливо якщо робота пов’язана з інтелектуальною або творчою діяльністю.

Лев

Левам в січні необхідно співпрацювати тільки з представниками найбільш надійних і відповідальних знаків Зодіаку. Якщо довіряти кому попало, то успіх швидко розтане. Безвідповідальні люди можуть зіпсувати всі плани, самі того не бажаючи. Найкращий варіант – покладатися на самих себе і бути максимально самодостатніми у всьому. Що стосується любовної сфери, то тут все ще простіше – якщо немає другої половинки, краще поки її не шукати. Всім, хто в стосунках, краще перестати критикувати кохану людину і пред’являти претензії.

Діва

Недарма кажуть, що щастя любить тишу. У січні Дівам краще нічого не розповідати стороннім людям про свої плани, амбіції, рішеннях. Це допоможе зберегти удачу і не накликати на себе біду. Січень – ідеальний час для романтичного відпочинку, зміни обстановки, невеликих відряджень, знайомства з новими людьми. Діви будуть дуже привабливими, що зіграє їм на користь в любовних і ділових іграх. Це дуже вдалий час для флірту, пошуків другої половинки, ділової активності. Потрібно брати від життя максимум.

Терези

Терезам варто бути як можна більш активними як у фізичному, так і в інтелектуальному плані. У січні можна займатися навчанням. Творчі успіхи будуть чекати людей, які щось створюють з нуля – письменників, музикантів, художників, дизайнерів. Фізична активність теж буде дуже важливою. Вона допоможе залишатися в тонусі. Якщо на шляху зустрінеться людина, з якою захочеться побудувати стосунки, краще для початку перевірити любовну сумісність, щоб напевно знати, що такий союз буде надійним.

Скорпіон

У Скорпіонів може видатися не найкращий місяць в любові. Це стосується тих, хто вже перебуває у стосунках. Астрологи рекомендують побоюватися ревнощів – як зі свого боку, так і з боку коханої людини. Всім, хто поки самотній, краще насолодитися цим станом, сфокусуватися на роботі, бізнесі, домашніх справах. У січні краще не брати гроші в борг.

Стрілець

У першій половині січня буде непросто через заблоковані чакри. Спеціальні вправи допоможуть Стрільцям розкрити чакри і вийти за межі своєї зони комфорту, зберігаючи при цьому удачу. З 14 січня почнеться сприятливий період, наповнений удачею і позитивом. Багато нових справи нарешті почнуть просуватися, знаходити правильну форму. У січні Стрільцям краще зайнятися тим, що вони довго відкладали. Настає час, коли для успіху потрібна лише ініціатива і крапелька хоробрості.

Козеріг

Січень розпочнеться зі сприятливої ноти. Козерогам варто слідувати основним законам Всесвіту, щоб залишатися щасливими, позитивними і успішними у всіх сферах життя. 2021 рік починається з великих можливостей, так що часу прохолоджуватися просто немає. Астрологи радять шукати баланс між роботою і відпочинком, щоб не перегоріти вже на першому тижні. Найскладнішою буде друга декада січня. З 11 по 19 число Козерогів чекають випробування і проблеми. Потрібно залишатися оптимістами, щоб впоратися з усіма негараздами.

Водолій

Зірки в січні будуть на боці Водоліїв. Настрій у представників цього Знака буде відмінним, але якщо раптом станеться щось неприємне, краще не впадати в депресію і апатію. Велику увагу варто приділяти зовнішності. На перший план для багатьох людей вийде саме вона, тому доглянутий зовнішній вигляд допоможе справити гарне враження на оточуючих.

Риби

Рибам варто почати 2021 рік з енергетичної чистки. Цей місяць надзвичайно сприятливий для тих, хто хоче почати нове життя, позбутися від неприємних і шкідливих звичок. Можна буде шукати нову роботу і захоплень. Варто експериментувати, хапаючись за будь-яку можливість наблизитися до щастя. Удача піде за впевненими в собі людьми, причому не тільки в справах, але і в любові.

You cannot copy content of this page