fbpx

Астрологічний прогноз на травень

Овен

Овни конфліктні люди, але астрологи відзначають, що всіх нас періодично хтось дратує. Це іноді відбувається без жодної видимої причини. У Овнів може бути чимало подібних ситуацій у травні місяці. Порозуміння в сім’ї, у дружбі та стосунках – це база стабільності наприкінці весни 2022 року.

Потрібно стежити за тим, щоб стосунки з дорогими серцю людьми тільки зміцнювалися, а прагнення допомагати одне одному нікуди не зникало. Можливо, потрібно буде трохи пожертвувати особистими інтересами заради того, щоби близьким було добре.

Телець

Венера, яка відповідає за очищення енергетики Тельців, занепаде з 2 травня. Саме тому Тельцям потрібно частіше користуватися мантрою, що очищає чакри. Цим людям доведеться самим дбати про своє духовне та фізичне здоров’я, тому астрологи радять не перевтомлюватися, не вирушати у далекі поїздки.

Також експерти рекомендують не розкривати свої карти оточуючим. Потрібно якнайрідше розповідати стороннім людям про свої плани на майбутнє. Так Тельці зможуть оминути непотрібні перешкоди та проблеми стороною.

Близнюки

Швидше за все, Всесвіт намагатиметься зіштовхнути Близнюків з деякими труднощами, але в цьому не буде нічого поганого, адже за це відбудеться списання боргів. Близнюки зможуть суттєво наблизитися до вирішення своїх кармічних завдань.

Астрологи вважають, що людям даного знаку доведеться змінити щось у собі, щоб змінилося їхнє життя цілком. Можливо, доведеться інакше дивитися на невдачі чи на випади з боку недоброзичливців. Травень стане місяцем змін. Нічні світила вкажуть Близнюкам шлях, але не ведуть їх за руку до мети.

Рак

У Раків місяць очікується дуже складний, тому що на них негативно впливатиме Плутон у зворотному русі та Венера в Овні. Так, цей шлях буде тернистим у травні, але тут нічого не поробиш. Астрологи вважають, що відмова від мрії зараз просто неприпустимий для Раків, тому що наявність великої мети їх мотивуватиме і не дасть впасти в тотальну зневіру. Можливо, ковтком свіжого повітря стануть нові стосунки та спілкування з друзями. Самотність — не найкращий вихід.

Лев

Левам у травні місяці зірки можуть дати можливість виправити долю та повернути все у колишнє русло. Якщо у них у планах є щось суттєве і важливе, то зірки допоможуть цим людям не впасти в калюжу. Головне — пам’ятати про почуття міри.

Спокій та розміреність у травні допоможуть Левам не перевтомлюватися. Правильний з своєчасним відпочинком допоможе боротися з нудьгою. Важливо залишатися в тонусі і не переживати по дрібницях. Не варто покладатися у коханні чи роботі на диво. Зараз везтиме лише тим Левам, які діють, йдуть вперед.

Діва

Дівам розпочати цей складний місяць краще з прибирання. Це допоможе очистити приміщення від поганої енергетики, налагодити зв’язок із Всесвітом, нейтралізувати негативні емоції та стабілізувати настрій.

У багатьох справах Дів очікує зрушення з точки, але краще не квапити події, оскільки надто високий рівень активності може призвести до великих проблем, втоми та, як наслідок, втрати мотивації. Планети та зірки можуть нагадати Дівам про все, що їм дуже хочеться забути.

Терези

Терезам у травні може везти на нові знайомства, але кількість не завжди еквівалентна якості, тому всім тим, хто перебуває в пошуках другої половинки, краще спочатку перевіряти любовну сумісність з людиною, щоб не допустити помилок у майбутньому і не розчаруватися. Також Терези зможуть відчути на собі наслідки своїх недавніх рішень. Зірки покажуть цим людям, наскільки правильними чи неправильними були їхні дії у квітні. Травень — час ділових конфронтацій, тож краще не переходити дорогу колегам та начальству.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується дуже багато проблем різного роду, які спонукатимуть цих людей до дій. Скорпіонам важливо пам’ятати про те, що часом сказати собі «стоп» і відпочити дуже корисно для удачі та енергетики. Перевтоми у травні будуть зайвими.

Нічні світила вплинуть на цих людей негативно, але не так сильно, як на людей інших знаків зодіаку, тому можливі серйозні прориви у справах та роботі. Найближчим часом навряд чи буде такий небезпечний період, тому потрібно просто перечекати травневу бурю, щоб швидко повернутись до червні.

Стрілець

Стрільцям везтиме у травні, але не у всьому і не завжди. Найбільш небезпечним буде початок місяця та початок ретроградного Меркурія, який розвернеться 10 травня. Ця планета спровокує потужний потік пліток та брехні на адресу Стрільців, але тепер вони попереджені, тому зможуть успішно відбити цю атаку. Незважаючи на всі проблеми, багато справ все одно підуть у гору. Назвати травень простим не можна, але катастрофічних і фатальних подій багато не повинно бути.

Козеріг

Козерогам варто дочекатися 24 травня. Цього дня їхній покровитель в особі Марса стане дуже позитивним, а це означає, що всі проблеми, породжені Венерою, Меркурієм та Плутоном, нейтралізуються. До цього дня астрологи радять Козерогам побоюватись спілкування з токсичними людьми.

Астрологи радять пам’ятати про сім ознак енергетичного вампіра, які покажуть У першій половині травня також краще не займатися лагодженням старих речей. Найголовніша помилка, яку не можна припускатися – покупка марних товарів.

Водолій

Водоліям у травні потрібно в першу чергу позбутися заздрості, злості та образи, оскільки місяць пройде під девізом «пробач ближнього свого і стань щасливішим». Потрібно навчитися забувати все погане. Вплив космосу буде дуже неоднозначним, тому Водоліям доведеться постійно підлаштовуватися під події навколо них. Це досить амбітні люди, але треба пам’ятати про те, що далеко не всім бажанням судилося втілитись у реальність. Астрологи радять простіше ставитися до проблем та негативу, що виходить від оточуючих.

Риби

Венера принесе Рибам багато проблем, у тому числі і щодо здоров’я. Людям цього знаку буде складно адаптуватися до змін, приймати критику. З іншого боку, вони все ще зможуть правильно читати знаки долі, адже їхня інтуїція нікуди не подінеться.

Астрологи радять Рибам поступитися своїми принципами, особливо якщо мова піде про безпеку та щастя їхніх близьких. У роботі та бізнесі цим людям варто бути максимально дисциплінованими. Не варто відкладати на потім вирішення тих завдань, які потребують термінового завершення.

You cannot copy content of this page