Астрологічний прогноз на вересень

Овен

Нічні світила висвітлили наприкінці літа в Овнах темні сторони їхнього характеру, але у вересні ситуація кардинально зміниться. Ці люди зможуть демонструвати всім лише свої найкращі риси. Не буде жодних перешкод для добрих вчинків. Багато хто з оточення Овнів стануть більш відкритими і почнуть дякувати їм за підтримку, що точно підштовхне представників даного знаку до великодушності. Події вересня стануть прологом для чогось доброго — якоїсь яскравої та позитивної історії. Це важливий і доленосний час, в який не можна забувати нічого з виду.

Телець

Тельцям варто сподіватися насамперед на допомогу їх числа-талісмана. Основну роль у залученні удачі і в розпізнанні успіху, що наближається, зіграють саме числа. Таким чином Всесвіт спробує зв’язатися з Тельцями, достукатися до них. Зірки та планети на їхньому боці, тому вони зможуть допомогти представникам даного Знаку звести всі їхні проблеми до мінімуму. Вересень не відкриє перед ними нових можливостей, але абсолютно точно допоможе закінчити розпочате, стати кращим і взяти гору над зневірою, скорботою та жалем.

Близнюки

Близнюки – одні з найбільш комунікабельних людей на планеті. На жаль, далеко не завжди їм вдається спілкуватися з тими, хто їх надихає та радує. Багато людей виявляться токсичними та злими. Чого робити абсолютно точно не варто, то це відповідати грубістю на провокації. Війна та конфлікти — це справа двох сторін, а не однієї, тож якщо не підтримувати погані розмови, жодного продовження вони не матимуть.

Рак

Раки – одні з найщасливіших людей вересня. Саме наші з вами слова та думки формують реальність навколо нас, а дії є їх наслідком, так що Ракам із їхніми здібностями до візуалізації потрібно поменше сумувати. Непорушність, холоднокровність, душевний спокій зроблять цих людей набагато багатшими, успішнішими, щасливішими і певною мірою навіть харизматичнішими.

Лев

Левам у цей період важливо не винаходити заново колесо, а користуватися частіше простими життєвими істинами, які роблять людину сильнішою. Кожен вчинок представників цього Вогняного Знаку має мати виключно добрі наміри. Тільки так вони зможуть залучити до свого життя більше щастя. Оптимізм має превалювати над негативом, оскільки зараз у Всесвіті все відбувається саме таким чином. Добра і світла енергія штовхатиме Левів на правильні вчинки. Не треба цьому якось чинити опір.

Діва

Діви будуть вкрай продуктивними та успішними людьми, але тільки в тому випадку. Якщо їм вистачатиме енергії, то справ може виявитися багато, а сил немає. Щоб не наробити помилок у моменти покупок, астрологи радять Дівам не носити з собою великі суми грошей, особливо в момент шопінгу. Якщо захочеться купити щось, краще заздалегідь обміркувати всі варіанти та дати ідеї наполягати, щоб потім не пошкодувати про вчинене. У коханні приблизно та сама ситуація — поспіх може дорого коштувати.

Терези

Терезам енергія Венери допоможе втілити мрію в реальність силою думки. Це дуже продуктивний час, причому як для фінансової сфери, так і для амурної. Терезам варто повірити в себе, оскільки їхнє життя зміниться з високою ймовірністю. Це може статися стихійно наприкінці місяця, або цей процес почнеться поступово і розмірено на початку — з переходу Венери до Діви. Найголовніша порада експертів на цей життєвий етап — не треба танцювати під чужу дудку. Терези повинні думати своєю головою і чинити так, як зручно їм, але в межах розумного.

Скорпіон

Скорпіонам експерти радять залучити на допомогу силу стихії Води — своєї рідної стихії, яка живить їх енергією та удачею. У вересні вона буде потрібна більше, ніж будь-коли ще, тому що від успіхів у цей час залежатиме дуже багато в далекому майбутньому. Це час, коли важливо думати на кілька кроків уперед і не сидіти без діла. У плані стосунків із близькими, другою половинкою та друзями теж доведеться попрацювати. Астрологи наполегливо рекомендують Скорпіонам позбавитися ревнощів, оскільки вони будуть дуже небезпечними і почнуть отруювати любов і дружбу в рази сильніше.

Стрілець

Стрільці — одні з найщасливіших людей у ​​вересні. Щоб залишатися на вершині Стрільцям необхідно терміново позбавитися негативних думок та енергії. Також важливо доводити всі розпочаті раніше справи до кінця. Незавершені проекти можуть змусити Стрільців потонути в роздумах та жалю. Якщо є можливість щось зробити, краще нею скористатися сповна. Сміливість і відповідальність — два наріжні камені справжнього успіху у вересні.

Козеріг

Козерогам астрологи насамперед радять відмовитися від критики на адресу оточуючих. Це дуже небезпечно, оскільки друзі можуть перетворитися на ворогів, якщо не хвалити їх і не підтримувати у важкі часи. Вересень — це час, коли всім, хто хоче стати успішнішим, необхідно оминати людей, які позбавляють удачі. Козерогам не можна бути такими токсичними людьми і не варто ставати їхньою жертвою, інакше і любовна, і фінансова сфера постраждають.

Водолій

Водоліям потрібно почати вирішувати свої кармічні завдання, причому максимально швидко. Зараз ідеальний час для того, щоб зайнятися рішенням, оскільки Всесвіт на нашій стороні. Чого точно робити не варто, то це втручатися в життя оточуючих людей. Важливо дозволити своїм дітям, другій половинці та друзям самим приймати важливі рішення. Астрологи радять Водоліям не втрачати впевненості, недооцінюючи самих себе, але в першу чергу слід остерігатися зворотної ситуації — переоцінки своїх навичок. Так Водолії можуть натрапити на великі проблеми.

Риби

У вересні Риби зможуть залікувати свої душевні рани, забути про образи та негативні емоції. Щоб уникнути розчарувань, доведеться бути рішучими. Якщо Риби сидітимуть і чекатимуть, доки життя само зміниться, ймовірність очікуваних змін виявиться близькою до нуля. Потрібно провокувати зміни, починаючи діяти одразу, без роздумів. Це не так просто, як хотілося б, зате такий підхід має незаперечний плюс — моментальні результати і можливість точно спрогнозувати розвиток подій.