Астрологічний прогноз на жовтень: чим і для кого цей місяць стане особливим

Починається другий місяць осені. Астрологи розповіли про те, яким буде цей місяць для представників кожного зі знаків Зодіаку. Намагайтеся не обходити стороною рекомендації експертів, щоб зберегти і примножити свій успіх в кожній життєвій сфері.

У жовтні чотири планети позбудуться ретроградності. З цих чотирьох планет три є далекими, тому початок їх прямого руху буде позитивним в довгостроковій перспективі. Сприятливий період буде починатися поступово.

Овен

Для Овнів головною подією цього місяця стане припинення ретроградності Меркурія. Ця планета дуже негативно впливає на їх фінансову удачу, але 18 числа вона почне прямий рух. Також 18 числа почнеться прямий рух Юпітера, що позитивно позначиться на настрої цих людей, на їх мотивації і бажанні рухатися вперед. Обидві планети допоможуть Овнам знову легко заводити нові знайомства і легко справляти гарне враження.

Телець

Тельцям весь місяць буде жити комфортно. Тільки в кінці місяця 30 числа відбудеться перехід Марса в сузір’я Скорпіона, що може зірвати плани і позбавити Тельців всякого бажання працювати і розвиватися. Наполегливість цих людей згасне, тому потрібно скористатися часом до 30 числа по максимуму. Не варто нічого відкладати на потім. Важливо займатися тим, що знаходиться на першому місці за важливістю. Це призведе до корисних змін.

Близнюки

Це дуже сприятливий місяць, але навіть зараз Близнюки можуть помилитися. Нічого страшного в цьому немає, адже всі помиляються. Планети і зірки зведуть до мінімуму негативні наслідки цих помилок, нейтралізувавши тим самим негативний вплив Меркурія. У другій половині місяця можна сміливо проводити магічні ритуали. Також дуже точними будуть ворожіння. На фінансовому горизонті можуть виникнути нові можливості. Варто бути спостережливими.

Рак

Ракам варто в жовтні якомога швидше позбутися від поганих спогадів, налаштувавшись на позитив. Бажано зробити це до 11 числа, коли Сатурн позбудеться від ретроградності і почне допомагати Ракам, а не ставити їм палки в колеса. Це дозволить Ракам зміцнити свої позиції в любові і в справах, підвищити енергетику і поліпшити настрій. З цією зміною в русі Сатурна у Раків з’явиться більше сил. Також астрологи вважають, що набагато рідше будуть зриватися плани. Життя стане більш передбачуваним, зрозумілим і спокійним.

Лев

Левам принесе найбільше удачі прямий рух Плутона, який розпочнеться 6 жовтня. Людям такого знаку стане набагато простіше знаходити спільну мову з оточуючими. Також планета позбавить Левів від почуття провини, яке вкрай негативно впливає на енергетику. Припиняться чвари і сварки, почнеться час гармонії в родині і в колективі. Люди захочуть допомагати Левам, а ті в свою чергу захочуть відповідати добром на добро. Життя може змінитися різко і кардинально, але для цього доведеться адекватно сприймати критику і побажання близьких.

Діва

З 18 числа починається дуже сприятливий час для Дів. Меркурій – їх головний покровитель в роботі і фінансовій сфері, а також в любові, тому початок його прямого руху укупі з іншими доброчинними змінами в русі планет допоможе Дівам стати більш вдалим. На повну потужність почне працювати закон тяжіння. Людям цього знаку варто говорити і думати так, немов вони вже стали переможцями. Це допоможе їм піднятися на найвищу гору, подолати будь-які перешкоди.

Терези

Терезам варто бути обережнішими в спілкуванні з незнайомцями. Це єдине застереження астрологів на перші 8-10 днів жовтня. Зірки і планети допоможуть представникам даного знаку змінити свою долю і очистити карму. Також в цьому плані корисними будуть добрі вчинки. Починаючи з 11 жовтня можна проявляти помірний егоїзм. Експерти радять Терезам з цього дня частіше думати про себе і займатися домашніми справами. В якості відпочинку ідеальними стануть помірні фізичні навантаження, зміна обстановки.

Скорпіон

Скорпіонам досягти поставлених завдань і цілей допоможе самостійність. Краще обходити стороною спільні справи з малознайомими людьми. З закінченням ретроградності всіх чотирьох планет з’явиться внутрішня гармонія, відчуття легкості і тепла. Ще однією позитивною подією стане позбавлення від ретроградності Юпітера 18 числа. З цього дня Скорпіонів чекає максимум позитивної енергії.

Стрілець

У перші 5-7 днів місяця Стрільців чекає досить непростий час. Все буде валитися з рук, а настрій буде скакати то вгору, то вниз. Астрологи радять бути неупередженими до оточуючих, особливо якщо вони є підлеглими, дітьми, молодшими братами і сестрами. Що стосується зовнішнього вигляду, то краще одягатися з претензією на унікальність. Сірий і непоказний одяг не дозволить Стрільцям залучати удачу в повному обсязі.

Козеріг

Козерогам варто перестати думати негативно. Це вкрай актуально зараз, тому що одна за однією планети почнуть провокувати Козерогів на дії, даючи їм удачу і мотивацію, але якщо продовжувати мислити надмірно критично, все буде даремно. Зневажливе ставлення до своїх мрій не дозволить цим людям знайти щастя. Важливо продовжувати мріяти і будувати плани. Нові ідеї потрібно записувати, так як жовтень відзначиться вибухом творчої енергії. Зараз все грає Козерогам на руку.

Водолій

Водоліям варто бути обережніше зі словами. Велика частина з них буде дуже швидко ставати реальністю. Астрологи радять мислити оптимістично. У складних ситуаціях не варто звинувачувати в усьому долю і Всесвіт – краще сподіватися на краще. Також експерти радять Водоліям тимчасово забути про слово «хочу». Зараз необхідно займатися нагальними справами підвищеної важливості. В якості відпочинку варто вибирати домашню обстановку, спілкування з родичами, другою половинкою.

Риби

У Риб основною сферою життя стає робота і фінанси. Це ідеальний час для торгівлі, шопінгу, залучення достатку. Може з’явитися дивне відчуття, ніби все, що відбувається вже траплялося раніше. Це нормально, оскільки це побічний ефект позбавлення Плутона і Юпітера від ретроградності. Астрологи радять Рибам не намагатися змінити норовливих людей, які бачать світ через призму особистих засад і правил. У жовтні краще обходити всіх, хто мислить стереотипно або надто радикально.