fbpx

Астрологічний прогноз за знаком Зодіаку на найближчі 10 років: кого чекає успіх, а кого нове життя

Овен

Овни найближчими десятьма роками будуть удачливими, але для того, щоб зберегти успіх, важливо бути гранично обережними. Потрібно витрачати час на ті справи та проекти, які справді важливі. Якщо цими людьми все буде зроблено правильно, то до кінця двадцятих років 21 століття Овни зможуть стати кращою версією себе.

Телець

Тельцями керує здебільшого Нептун, який увійде у сприятливе становище у 2027 році. Це означає, що з цього часу для Тельців настане дуже сприятливий час. Астрологи наполегливо рекомендують присвятити його своїй сім’ї, другій половинці, а також сфері кохання.

Близнюки

Близнюки, рухомі Ураном, виявляться найуспішнішими людьми в довгостроковій перспективі, тому що в 2026 році планета увійдуть до їхнього знак Зодіаку, де почувається чудово. Буде один невеликий мінус – Близнюки можуть стати безтурботнішими. Важливо буде дотримуватися порад близьких людей.

Рак

У деяких представників цього Водного Знаку виникнуть проблеми з 2023 до 2026 року. Їм доведеться постійно перебудовуватись по ходу справи, змушуючи себе відсувати на другий план особисті справи. Пріоритет стоятиме на сім’ї. Всім тим, хто не має другої половинки, можна буде сфокусуватися на самих собі.

Лев

Левам дуже пощастило, адже на найближчі десять років астрологи не прогнозують для цих людей якихось критичних моментів, тривалих проблемних періодів. Так, можуть бути негаразди, але на житті в цілому вони не позначаться майже ніяк. Найголовніше зараз для Левів — нічого не забувати. Важливо зберігати увагу до дрібниць.

Діва

Діви в найближчому майбутньому отримають потужний заряд енергії. Це з викидом позитивної енергії далеких планет. З’являться і труднощі в їхньому житті, з якими, на щастя, можна буде легко впоратися. До середини 2029 року Діви стануть досить успішними у фінансових справах та комерційних починаннях.

Терези

У 2026 році Покровитель Терезів в особі Урана перейде в Повітряний Знак Зодіаку Близнюки. Це означає, що в цей час можна буде присвячувати себе пошукам кохання, побудові стосунків, а також створювати сім’ю, народжувати дітей, одружуватися, виходити заміж. У фінансовій сфері планети можуть дати цілу низку обмежень у період з 2023 по 2025 рік.

Скорпіон

Скорпіонам усі далекі планети в особі Плутона, Нептуна та Урану допоможуть зробити своє життя кращим, а також зрозуміти, що є важливим, а що другорядним. Приблизно з 2024 року з’явиться сильний стимул для вдосконалення. Успіх у найближчі десять років зростатиме пропорційно докладеним зусиллям.

Стрілець

У Стрільців із 2022 по 2032 роки все буде відносно стабільним. Всесвіт дасть їм вибір — бути спостерігачами або взяти участь у формуванні нових подій життя. Водночас у багатьох інших знаків цього вибору не буде. Стрільці отримають те, чого прагнуть найбільше на світлі – свободу.

Козеріг

До 2032 року Козерогам точно не варто на довгий час залишатися в зоні комфорту. Планети та зірки говорять нам про те, що люди цього Знаку повинні рухатися, подорожувати, шукати нові джерела натхнення, прибутку. Ймовірно, Козероги зможуть знайти сенс життя.

Водолій

У Водоліїв найважливішим стане транзит Сатурна. У 2023 році планета перейде в їх знак Зодіаку. До 2025 року триватиме час, коли представники цього Знаку опиняться на коні. На них чекає багато удачі у всіх сферах життя. Потрібно виявляти максимальну активність. До 2027 року будуть прориви у роботі, а потім суцільні труднощі на 4-5 років.

Риби

З «довгограючих» планет, якими проводиться аналіз майбутнього, відразу дві планети є позитивними для Риб: Нептун і Плутон. Нептун до 2026 року надаватиме цим людям підтримку у сфері здоров’я. Риби зможуть подолати хвороби, а також очистити карму. Загалом у найближчі десять років можна буде подорожувати та займатися пошуками пригод.

You cannot copy content of this page