Гороскоп на неділю, 19 грудня. Астрологи стверджують, що в цей день представники трьох знаків зодіаку буквально стануть магнітом для успіху, зловлять його за хвіст

Не бійтеся змін — вони лише на краще.

У Тельців буде вдалий день для нових знайомств. Вони легко справлять на оточуючих хороше враження і покажуть себе з найкращого боку. Сьогодні їм можуть запропонувати допомогу люди, яких цього взагалі не можна було очікувати. У результаті такі моменти стануть початком нових дружніх стосунків.

Тельцям світила обіцяють сьогодні успіх і у фінансовому плані: вони отримають несподівані грошові надходження, що дозволить вирішити стару проблему.

Після насиченого на події дня вечір астрологи радять провести у спокійній обстановці, у компанії найближчих людей.

Стрільцям, незважаючи на удачу, не треба сподіватися, що всі питання вирішуватимуться самі по собі. Для досягнення мети все одно доведеться докласти зусиль і налаштуватись на максимально серйозний лад.

Навіть уже звичні справи вимагають повної зосередженості та уваги до дрібних деталей. При цьому якщо виникнуть дрібні неприємності, Стрілець зможе легко з ними впоратися. Представникам зодіакального кола слід уникати стресових ситуацій.

Козерогів також чекає вдалий день. Вони відчують небувалий приплив сил та енергії, що дозволить знайти вихід із найскладніших ситуацій. Крім того, астрологи обіцяють Козерогам надходження грошей.

Разом з цим на роботі можуть виникнути труднощі або якісь несподівані зміни. Все, що відбувається, піде Козерогам лише на користь, упевнені зірки гороскопу. У майбутньому на них чекає підвищення кар’єрними сходами.