fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали 4 знаки зодіаку, почуття яких з роками не згасли і старе кохання цього тижня в них спалахне з новою силою

Багато людей згадують минулі стосунки: хтось аналізує помилки, а деякі ностальгують за першим коханням, бажанням повернути втрачену людину.

Телець

Свою любов із минулого життя зустрінуть цього тижня Тельці. Відносини тоді закінчилися на поганій ноті і залишилося багато недомов. Телець зустріне довгоочікувану людину і відбудеться відверта розмова. Все погане забудеться, а зустріч принесе яскраві та позитивні емоції.

Рак

Рак довгі роки сумував за своїм коханим (коханою). Виявляється, і друга половинка не втратила почуття і дбайливо зберігає їх до нової зустрічі. Вона відбудеться цього тижня. Розрив був через дрібниці, любов не охолола і ви тільки дарма втратили час на самоті. Почніть із чистого листа. Любов спалахне яскравим полум’ям.

Лев

А ось до Лева повернуться відносно недавні стосунки. Це не перше кохання або зв’язок з юності. Йдеться про передостанні стосунки. Зустріч буде випадковою, але за участю знайомих людей та у добре знайомих місцях у спільних знайомих. Розмова зав’яжеться довга і серйозна. Відносини знову будуть відновлені.

Риби

У Риб цього тижня відбудеться дуже інтригуюча ситуація. Колишня буде наполягати на поверненні коханого. Вибір Риби ускладнюватиметься тим, що той, кого вони так любили, завдав їм сильного болю. А той, хто зараз його половинка, вірний, але не викликає таких яскравих емоцій. Астрологи рекомендують Рибам добре зважити, щоб не жалкувати про скоєну помилку. Вибирати вам: жити з коханим, але з проблемами, чи з почуття подяки, але спокійно.

You cannot copy content of this page