fbpx

Астрологи назвали чоловіків зодіаку, які виростають “миминими синками”

Всім жінкам хочеться вийти заміж за справжнього чоловіка. Але не всі чоловіки вписуються в  цей канон, серед них зустрічаються і ті, кого прийнято в суспільстві називати маміями.  Такі чоловіки потребують піклування з боку слабкої статі, тому обирають за супутницю життя сильну жінку. Астрологи визначили по зірках тих чоловіків зодіаку, яких прийнято називати маміями.

Риби 

Риби – у будь-якому віці почуваються дітьми, яким потрібна турбота та опіка. Проте це не означає, що вони не одружуються, а навпаки роблять це у досить молодому віці. Вони шукатимуть “матір” – жінку, яка оточить турботою та увагою.

Водолій

Водолії – більшість із них ті, кого мами в дитинстві дуже балували. Тому  від інших жінок вони очікують відповідного ставлення, проте їм це рідко вдається, ось вони і міняють їх. А в перервах повертаються до мами. Якщо на шляху такого чоловіка зустрінеться жінка, яка схожа на його маму, яка виконуватиме всі його примхи, він заспокоїться та порине з головою в радості сімейного життя.

Рак

Для  чоловіків – Раків мати  є головною жінкою у житті. Вони дуже люблять дружину, яка, як правило, у їхньому житті буває однією-єдиною, але мати для них – святе. Вони завжди дотримуються її порад і рекомендацій.

You cannot copy content of this page