Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, представниці яких палкі і закохані. Саме вони часто стають полюбовницями

Зірки наділяють жінок, народжених під тим чи іншим знаком Зодіаку, схильністю бути хранителем домашнього вогнища або фатальною хижачкою. Звичайно, вибір завжди залежить від самої представниці прекрасної статі.

Однак, дата народження так чи інакше позначається на бажанні панянки бути тільки в одних стосунках, або повністю віддатися почуттям. Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, представниці яких палкі і закохані.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони гарячі і волелюбні, тому часто стають любками навіть проти власної волі. Вони можуть бути заміжні, але природа все одно візьме своє і відправить їх, щоб завоювати серце людини, яка їм подобається. Крім того, представниці цього знаку Зодіаку настільки чарівні і привабливі, що неможливо встояти перед ними.

Терези

Терези завжди сумніваються і кидаються від крайності до крайності. Вони можуть датити клятву вічної любові і вірності, але бажання слідувати власним почуттям завжди буде переважувати. Гра для жінок Терезів важливіше близькості і бажання почати нові стосунки, але саме хвилювання, бажання «пограти» штовхає їх на шлях полюбовниці.

Близнюки

Близнюки є подвійним знаком, тому про постійність тут не йдеться. Сімейні цінності для жінок, народжених під цим знаком Зодіаку, нічого не означають, якщо між нею і її чоловіком немає колишнього вогню. Більш того, ці дами навіть не поспішають зав’язувати вузол, адже можуть отримати все, що хочуть від життя і в статусі любки.

Стрілець

Жінки-Стрільці занадто нудьгують у шлюбі. Але бути метресою і ділитися своїм обранцем з кимось іншим їм зовсім не складно. Як тільки запал у стосунках слабшає, вони відразу ж йдуть шукати нові відчуття.