Астрологи назвали два знаки Зодіаку, які не уміють кохати по-справжньому

Серед усіх знаків зодіаку зустрічаються люди, які не здатні любити по-справжньому через різні причини. Але найчастіше такі люди відносяться до представників повітряних знаків — Близнюків та Водолія.

Близнюки

Представники цього знаку відрізняються товариськістю, комунікабельністю, прагненням до різних пригод та авантюр. Вони – запеклі егоїсти та брехуни, двоїсті та непостійні натури. Намагаються домагатися бажаного будь-якими способами, але при цьому ніколи не визнають своїх недоліків і щиро дивуються, якщо їм на них вказують.

Близнюки можуть бути романтиками і навіть зізнаватись у великому та вічному коханні людині, яка їм цікава. При цьому вони навіть самі повірять у своє кохання на якийсь невеликий проміжок часу, але відчувати це почуття вони навряд чи зможуть.

Їм дуже швидко стає нудно зі своїм обранцем і ці піднесені почуття проходять, не залишаючи сліду в їх пам’яті, а на їх місце приходять нові. Близнюки просто не можуть по-іншому. Вони знаходяться в постійному пошуку кращих перспектив і можливостей, і потребують постійної зміни декорацій.

Водолій

Ідеальними стосунками Водолій вважає вільне кохання без зобов’язань. При цьому він може у всьому допомагати партнерові, підтримувати його і навіть зберігати вірність. Але за умови, що той надасть йому повну свободу, яку представники цього знаку цінують понад усе.

Відчувати себе вільним і незалежним настільки важливо для Водолія, що заради цього він готовий пожертвувати будь-якими стосунками. Саме тому представники цього знаку, як правило, дуже пізно пов’язують себе узами шлюбу, і найчастіше залишаються закоренілими холостяками.

Перебуваючи у стосунках, вони намагаються якомога довше відтягувати момент одруження, вигадують різні відмовки. Якщо це викликає нерозуміння з боку партнера, Водолій, не замислюючись, вибирає свободу та уникає таких стосунків.