fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали кращих воїнів і захисників за знаками Зодіаку

Непереможний знак Зодіаку – Овен

Люди, що народжені під знаком Овен, мають сильний характер: у них активно проявляються лідерські риси, вони енергійні. Більш того – вони часто демонструють приклади безкомпромісної безстрашності, і тим самим надихають на подвиги вже оточуючих.

Серед знаменитих борців і воїнів, що народжені під цим знаком – український боксер Володимир Кличко (брат нинішнього київського мера).

Який знак Зодіаку найсильніший за характером – Стрілець

Представники знаку є мисливцями і захисниками по своїй натурі. Вони легко приймають нові виклики від життя. Їм в цьому допомагають такі риси характеру, як легкість на підйом і вміння пристосовуватися під обставини. У той же час на компроміси вони йдуть із великим скрипом: швидше зроблять вигляд, що прогинаються, а потім починають потихеньку, але цілеспрямовано і методично переводити всіх ворогів.

Між іншим, Стрільцем за датою народження був вельми шанований нині в Росії Йосип Сталін – особистість вкрай неоднозначна. Але навіть його опоненти не можуть не погодитися, що Сталін був вельми небезпечним противником для своїх ворогів.

Лідер серед найсильніших духом знаків Зодіаку – Телець

Цей знак здатний дати відсіч і вказати на місце будь-кому, хто зважиться піти йому наперекір. Із Тельців виходять відмінні солдати, адже вони дисципліновані, відповідальні, а ще – господарські та серйозні роботяги. Вони можуть здатися на перший погляд повільними – але це вони просто продумують план наступу. А вже як надумали – тут їх із наміченого шляху не згорнути!

Під знаком Тельця народилися Адольф Гітлер, Єлизавета II й Катерина II, Олівер Кромвель, Робесп’єр і багато інших.

Найрішучіший знак Зодіаку – Лев

Це природжений лідер. Його безстрашність і бойова лють здатні залякати ворога ще до початку безпосереднього бою. Він розбирається, як у стратегії, так і в тактиці – загалом, із таким командиром не пропадеш. Вони можуть і вміють вести за собою.

Наприклад, Наполеон та Арнольд Шварценеггер – за датою свого народження Леви.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page