Астрологи назвали найбільш недоступну жінку за знаком Зодіаку

Недоступні жінки створюють навколо себе ореол загадковості, вони кличуть і розбурхують чоловіків, ніби змушують підкорити і завоювати їх серце. Але домогтися розташування такої особи дуже складно. Вона – немов неприступна фортеця, що вважає за краще ігнорувати чоловічу увагу, компліменти і залицяння. Отже, рейтинг найнедоступніших жінок за версією астрологів.

1 місце – жінка-Козеріг

Дами-Козероги – найнедоступніші серед інших Знаків Зодіаку. Поки така жінка сама не вирішиться вийти заміж і створити сім’ю, завоювати її серце буде майже неможливо. Справа в тому, що представниці цього Знака занадто важко догодити, а на першому місці у неї практично завжди кар’єра. Джерело.

Це дуже важкий здобуток, вона здасться в любовний полон, коли сама цього захоче. Більш того, жінка-Козеріг вибіркова в коханні, дуже вимоглива до потенційного партнера і скупа на романтичні почуття.

2 місце – жінка-Лев

Горда і норовлива Левиця любить, щоб її добивалися, і вона не здасться без бою. Чоловікові, який хоче домогтися розташування такої дами, доведеться витратити багато часу, сил і грошей. Норовлива красуня обожнює красиві залицяння, дорогі подарунки, незвичайні сюрпризи і впевнених у собі чоловіків. Простіше кажучи, її любов і увагу потрібно заслужити.

3 місце – жінка-Риби

Звабити жінку, народжену під егідою Риб, майже неможливо. Якщо ви думаєте, що це ви вирішили до неї позалицятися, то насправді це вона вже давно вибрала вас і майстерно вами маніпулює. Така дівчина тримає чоловіка на певній дистанції, дозволяючи доглядати за собою, коли їй цього хочеться. Жінку-Риби необхідно завойовувати щодня.

4 місце – жінка-Близнюки

Близнюки тільки на перший погляд здаються легковажними: насправді це фарс. Таку жінку важко дістати, тому що вона кокетує, грає, заграє, фліртує, але не підпускає до себе навіть на гарматний постріл. Вона швидко і легко захоплюється, але так само стрімко втрачає інтерес. Поки жінка-Близнюки відчуває до вас непідробний потяг, вона буде поруч, але як тільки в її поле зору потрапить більш цікавий чоловік, вона відразу ж забуде про вас. Важливий астрологічний факт : багато Близнюків віддають перевагу вільним стосункам.

5 місце – жінка-Терези

Представницю Знака Терезів важко назвати доступною. Така дама точно знає, чого вона хоче від життя і який чоловік їй потрібен. Якщо ви не відповідаєте її очікуванням, вона навіть не захоче з вами спілкуватися. Терезам дуже важко сподобатися, але зробити це все-таки можна, проявивши більше терпіння, наполегливості і впевненості.

Читайте також: Що не можна робити вранці, щоб не відштовхнути удачу

6 місце – жінка-Рак

Жінці, яка представляє Знак Рака, важливо відчувати, що чоловіком, який її домагається, рухають виключно серйозні наміри. Інакше вона перестане спілкуватися з ним. Ця дама орієнтована на сім’ю і не прагне вступити в стосунки без зобов’язань. Її серце не вийде завоювати штурмом.

7 місце – жінка-Діва

У Дів занадто висока планка. Така жінка шукає собі в партнери ідеального чоловіка і не розпорошується по дрібницях. Вона звикла все ідеалізувати, особливо якщо це стосується кохання. Недоступність Діви пов’язана з її великими очікуваннями і суворими вимогами. Якщо вона помітить, що ваші з нею стосунки розвиваються неідеально, вона піде і спалить всі мости.