Астрологи назвали найбільш сварливі знаки Зодіаку. Їм пальця до рота не клади

З представниками деяких знаків Зодіаку краще ніколи не вступати в дискусії. З себе їх може вивести будь-яка дрібниця, попереджають астрологи.

Третє місце – Скорпіон
Після любовних інтриг скандал для цього знака Зодіаку – перша забава. Лається він майстерно, визнають астрологи. За їх словами, представники цього сузір’я навіть можуть давати майстер-класи на цю тему.

Друге місце – Овен
Овни вкрай запальні і нестримані. Варто лише доторкнутися до нього пальцем, як це здатне привести до справжнього вибуху. Однак злого умислу скандал не несе – так, відзначають астрологи, Овен просто спускає пар, звільняючись від негативних емоцій. Намірів когось образити у нього немає.

Перше місце – Стрілець
Представники цього знака, як правило, скандалять тільки заради самого процесу – сварки, попереджають експерти по зірках, доставляють йому задоволення. Представників цього знаку астрологи вважають самими конфліктними. При цьому приводу для скандалу Стрілець не потребує – він може розіграти справжню виставу і на рівному місці. Остерігатися слід лише об’єкту нападу, в той час як іншим глядачам можна приготуватися до запальної гри.