Астрологи назвали найбільш вірних дружин за знаком Зодіаку. Не кожному пощастить знайти саме таку

Астрологія впливає на прояв жіночої вірності. Ось як виглядає оцінка вірності жінок.

Стрілець 4/10

Стрілець обожнює сильні емоції та погляди оточуючих чоловіків. Якщо хлопець не задоволений Стрільцем духовно або фізично, ця жінка може піти до іншого чоловіка. Також незрозуміло, чи вона повернеться в майбутньому. А в разі повернення залишаються шанси, що жінка-Стрілець може знову піти.

Овен 4/10

Овни виділяються своєю особливою прямотою. Цей знак може повідомити вашого чоловіка про інтерес до іншого чоловіка. Емоційна тяга важлива для Овнів, і якщо чоловік зачепить її, то є ймовірність, що ця жінка виявиться невірною.

Риба 5/10

Вони багато вкладають у свої стосунки, і це величезний плюс. Але якщо тільки Риби зацікавлені в іншій людині, вони можуть бути невірними або навіть розлучитися. Риби сильно піддаються своєму емоційному стану, який часто затьмарює розум.

Терези 5/10

Терези невірності не властиві, вони просто візьмуть верх і припинять стосунки. Багато Терезів не вважають шлюб першочерговим значенням і готові до того, що їх може бути кілька. Вони ретельно відбирають хлопців, яким дозволяють підійти до них, і навіть готові прийняти їх пропозиції.

Близнюки 6/10

Жінки-Близнюки стають прекрасними вірними дружинами, якщо є духовний зв’язок. Важливо пам’ятати, що Близнюки дуже емоційні та мінливі, їхнє ставлення до сім’ї та чоловіків часто змінюється. Вони швидко закохуються і часто розчаровуються в партнерах.

Скорпіон 6/10

Це мінливий знак, від якого слід очікувати будь-якої дії. Вони можуть залишатися вірними дружинами, підтверджуючи правильний вибір, або, навпаки, змінюватися, щоб перевірити свої почуття до своїх чоловіків.

Лев 7/10

Леву важливо відчувати себе вищим. Ці жінки – чудові дружини, з якими приємно проводити час і є про що поговорити. Але якщо Лев відчуває невдоволення в будь-якій сфері, він може звернутися до іншої людини, яка дасть тільки найкраще.

Козеріг 8/10

Вони ретельно вибирають чоловіків, тому що бачать у шлюбі особливий крок у житті. Козероги не звернуть на шлях зради і не вживатимуть неправильних дій, вони щиро переконані в правильності свого вибору. Це не означає, що чоловік повинен перестати піклуватися про жінку Козерога, їй потрібна турбота і розуміння.

Рак 8/10

Раки докладають багато зусиль для створення сім’ї. Ці жінки виконують різноманітну роботу та доглядають за сімейним вогнищем. Їм важливо відчути розуміння свого партнера, адже на цей знак великий вплив мають емоції. Якщо ви дійсно цінуєте та поважаєте особистість цієї жінки, у неї не буде підстав дивитися на інших чоловіків.

Водолій 9/10

Це найбільш непередбачуваний знак Зодіаку, їх дії важко передбачити. Водолій дуже любить фліртувати і не здається навіть у шлюбі, але зазвичай це не переростає у щось більше. Ці жінки чудово відчувають межу і намагаються ніколи її не переступати. Жінки-Водолії рідко обманюють своїх партнерів.

Телець 9/10

Вони дуже цінують свою особистість, Телець не дозволить собі фліртувати з іншими чоловіками або йти ще далі. Цього ж вона вимагає від чоловіка – вірності, якщо Телець дізнається про невірність чоловіка, цей шлюб розпадеться.

Діва 10/10

Найбільш відповідний знак для ролі дружини. У житті Дів завжди ідеальний порядок: чистота вдома та гармонія у стосунках. Вони заважають чоловікам погано поводитися з ними і залишаються повністю вірними своєму коханому.