fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали найбільш вірний знак Зодіаку і тих, хто найчастіше стрибає у гречку

12 місце – Скорпіон

Скорпіон, якому кожен готовий поступитися на перший погляд, є найвірнішим знаком Зодіаку. Правда, Скорпіон не йде на ліво не тому, що він такий благородний, а тому, що не бачить підстав шукати нову жертву, поки стара ще пурхає.

11 місце – Козеріг

Козеріг не повертає на ліво, тому що не розуміє сенсу ризикувати всім, що вже створено. Він питає, де ця логіка? Так, в цьому немає логіки.

10 місце – Телець

З Тельцями все нормально і стабільно. Повна миска смачної вечері, кіт на колінах і тістечка в духовці – і все це втрачено в якомусь романі? Потім знову одружитися і почати всі муки знову? Ні, однозначно ні.

9 місце – Водолій

Якщо Водолій чимось незадоволений, його звільняють. Тому що йти ліворуч негігієнічно і зазвичай фу. І не бреше без потреби, тому Водолій не грає в ігри.

8 місце – Терези

Терези ніколи спонтанно не повертаються ліворуч. Вони повинні зважити це, щоб добре продумати все і вирішити, чи вони цього хочуть. І поки вони думають, поїзд відправляється. Ну, ну, вони не дуже і хотіли.

7 місце – Діва

Якщо чесно, Діва посіла 7 місце лише тому, що їй десь потрібна була допомога. Деякі представники знаку невірні. Інші – ні. В принципі, це абсолютно неактуально. Тому що навіть якщо у Діви одночасно є 5 партнерів, то: ніхто ніколи про це не дізнається; якщо небо впаде на землю і хтось дізнається про зраду, Діва вийде сухою з води. Бо ви коли-небудь пробували сперечатися з Дівою?

6 місце – риба

Риби щодня обманюють свого партнера. Іноді тричі на день. Особливо активні представники знаку здійснюють до десятка зрад менш ніж за день! Але це лише у їхніх власних фантазіях. З точки зору справжньої фізичної зради, Риби відхиляються наліво лише виключно від великої любові.

5 місце – Лев

Лев не йде ліворуч, поки його все задовольняє. Тобто до тих пір, поки його належним чином не похвалить і не поклоняться йому. Проблема в тому, що неможливо назавжди збільшити ступінь захоплення Левом, і рано чи пізно Лев вирішить, що два шанувальника краще одного. І три краще, ніж два. А ще краще – десять!

4 місце – Близнюки

Близнюки не надають значення вірності, адже основне правило їхнього життя – «дідько із правилами!» Близнюки не терплять обмежень, особливо в особистому житті. Але у них майже ніколи немає постійних коханців. Тому що мінливість – це друге ім’я Близнюків.

3 місце – Рак

І знову сюрприз! Тріо починається зі спокійних, сором’язливих, романтичних, ніжних і дуже сімейних представників Раку. Який так само тихо, сором’язливо і романтично ходить ліворуч регулярно. Можливо, саме так вони відновлюють рівновагу у Всесвіті: Рак також повинен мати деякі вади!

2 місце – Овен

Овну потрібні не тільки найкращі, але й справжній ідеал. Проблема в тому, що якщо ви знайдете ідеал і довго дивитесь на нього, ви можете виявити багато недоліків. Це все! Все! Починати наново!

1 місце – Стрілець

Ось! Ось він – найбільш невірний, нестійкий знак Зодіаку! Знаєте, чому Стрілець одружується 5-6 разів і навіть більше? Ні, не тому, що друга половинка не може терпіти його зради, а тому, що Стрільцю нудно все життя обманювати одну і ту ж людину.

You cannot copy content of this page