Астрологи назвали найгірших чоловіків за знаком Зодіаку

Деякі чоловіки після весілля можуть змінюватися в характері і поведінці. Астролог Людмила Булгакова перерахувала знаки Зодіаку, які в ролі чоловіка стають складними в спілкуванні.

Близнюки (22.05-21.06)

Дуже часто жінки, які виходять заміж за Близнюків, скаржаться, що не можуть себе почувати як за кам’яною стіною. Як пояснює фахівець, це може бути через те, що настрій і життєві пріоритети Близнюків (властиво їм) змінюються практично кожен день.

Таким чином сьогодні він може демонструвати чоловічі риси характеру, а завтра – жіночі. В такому випадку на свого партнера дружині часто буває важко розраховувати.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони-чоловіки мають важку енергетику. Кажуть, що поруч з ними “важко дихати”. Вони одержимі контролем над своєю другою половинкою, і переконані, що все повинно бути так, як вони скажуть.

На жаль, це часто створює дискомфорт другим половинкам і є причиною більшості сварок в шлюбі.

Стрілець (23.11-21.12)

Чарівні і привабливі Стрільці в шлюбі можуть бути ненадійними з тієї причини, що вони полігамні. Дружини Стрільців часто ревнують їх і не довіряють їм, і для цього дійсно можуть бути приводи. Заміжній за стрільцем жінці складно відчувати стабільність і спокій.