Астрологи назвали найгірший день тижня для кожного зі знаків Зодіаку. І це не завжди понеділок

Як вважають астрологи, люди однієї зодіакальної групи (наприклад, тільки Тельці або тільки Скорпіони) мають набір схожих рис характеру, звичок і особливостей. І навіть забобони про числа, що приносять удачу, або про нещасливі дні у представників одного і того ж Знака Зодіаку часто збігаються.

Овен

Невдалий день більшості Овнів – це п’ятниця. Сильний вплив Венери, який Овни погано переносять, високі навантаження і енергетичний дисбаланс – вірні супутники Овнів в ці дні. Тому астрологи радять Овнам не планувати на п’ятничні вечори нічого важливого і грамотно будувати відпочинок. Він повинен відновлювати життєві сили перед вихідними і знижувати напругу, а не виснажувати Овнів ще більше. Джерело

Телець

Планета-антаногоніст Тельців – Марс, який керує вівторком. Нерідко це робить другий день тижня невдалим: Тельці можуть надто войовничо реагувати на критику, в тому числі конструктивну, або іншим чином псувати відносини з оточуючими. Хоча насправді будь-який незаданий день можна зробити вдалим за допомогою афірмації. Тому Тельцям, налаштованим позитивно, не страшні ніякі «невдалі» дати.

Близнюки

Невдалі дні Близнюків – це понеділки. Особливо якщо Близнюки працюють за стандартним графіком і не дуже люблять свою роботу. Повернення до трудових обов’язків після відмінних вихідних – випробування не з легких, тому перший день тижня Близнюки активно не люблять. Проблему допомагає вирішити увага до сфери роботи: підбір більш підходящого графіка, розвиток в бік більш цікавих робочих завдань.

Рак

Чутливі до коливань Місяця Раки часто відчувають занепад сил або нервове перенапруження під час пікових станів нічного світила – в повний Місяць і Молодик. У такі моменти, якщо інші небесні тіла теж розташувалися не кращим чином, у Раків все валиться з рук, а меланхолія і апатія стають їх вірними супутницями. Астрологи рекомендують Ракам піклуватися про гармонію в душі, добре висипатися, уникати джерел стресу напередодні Молодик і повний Місяць.

Лев

Субота – день під управлінням Сатурна. Сатурн вважається планетою-антагоністом для Левів. Часто від представників цього Знака в суботу потрібно самообмеження, якась аскеза, увага до високим сфер, тоді як Леви із задоволенням би відпочили з друзями і навпаки, порушили парочку даних собі раніше обіцянок (наприклад, не переривати розпочату дієту). Якщо Леви будуть твердіше відстоювати свої інтереси в першу чергу перед самими собою, число неприємних днів явно скоротиться, так як вплив Сатурна не викликатиме дисонанс.

Діва

Невдалі дні для Дів – це останні числа кожного місяця. Причому причина криється не стільки в езотериці, скільки в психології Дів. Народжені під цим сузір’ям люди люблять планувати, розбивати всі завдання на підпункти (що дуже допомагає їм керувати часом і силами). Однак відкладені під кінець місяця недороблені справи найчастіше вганяють Дів в тугу і фрустрацію. Вихід є: Дівам потрібно давати собі послаблення і не вимагати від себе нездійсненної кількості доробити завдань.

Терези

Вівторки бувають невдалими для Терезів, яких Марс призводить до стану нестабільності, хвилювання, тривоги перед майбутнім і занепокоєння про минуле. Терези гостріше сприймають критику і думки оточуючих, їх зачіпають чутки.

Звичайно, накрутивши себе подібним чином, можна вирішити, що день не задався, і далі буде тільки гірше. Терезам важливо вчасно зупинитися, перевести дух і заспокоїтися. Так як це повітряний знак Зодіаку, протистояти Марсу і його вогню допоможуть дихальні практики і прогулянки на свіжому повітрі.

Скорпіон

Серед Скорпіонів чимало забобонних людей, які вкрай недолюблюють п’ятницю 13. Хоча далеко не завжди в цю дату з людьми неодмінно трапляються неприємності, а всі їхні починання обертаються провалом. Також Скорпіони не люблять 29 лютого – і теж марно, так як сильному біополю не зашкодить жоден «чорний день календаря». Щоб не потрапляти на вудку власних страхів, Скорпіонам корисно зміцнювати віру в себе і уникати інформації про негативні події та інциденти.

Стрілець

Понеділок, день Меркурія, може приносити неприємні сюрпризи Стрільцям. Постійні розмови і переговори з колегами і партнерами, суперечки і розбіжності, які потрібно врегулювати, питання, на які потрібно негайно відповісти, – до вечора Стрільці вимотуються, іноді навіть зриваються на близьких. Потрібно планувати на середу і приємні справи, а не тільки зобов’язання.

Козеріг

Четвер часто недолюблюють Козероги: це і не кінець тижня, щоб зі спокійною душею готуватися відпочивати, але й не його початок, коли сил ще багато, і кожне починання несе успіхи і задоволення від досягнутого результату. У четвер Юпітер вимагає від Козерогів витримки і стійкості, а Козероги якраз втомлюються постійно показувати оточуючим твердість характеру і хочуть підтримки. Довіра до близьких і делегування ряду завдань врятують цей день для Козерогів.

Читайте також: 3 найпривабливіших та найгарячіших чоловіка за знаком Зодіаку. З ними нудно точно не буде

Водолій

Здавалося б, як може принести негатив неділя, вихідний день під егідою Сонця? Але Водолії в такий час відчувають наближення нового робочого тижня, відчувають страх перед майбутнім, хочуть впасти в сплячку або втекти від усіх в безстрокову відпустку. У такі хвилини Водоліям потрібно перевірений засіб від негативних думок – тоді і день налагодиться.

Риби

Нерідко невдалими днями Риб стають п’ятниці. В цей час всі справи немов самі собою валяться з рук, помилок і недоліків стає більше, і навіть спілкування з людьми перетворюється в непросту задачу. А вся справа в тому, що не всі Риби вміють розподіляти завдання на тижні, і останній робочий день обертається в результаті перевантаженням. Астрологи зазначають: п’ятниця – день під управлінням Венери, яка дуже благоволить Рибам. Якщо змінити підхід, п’ятий день тижня стане для Риб вдалим і продуктивним.