Астрологи назвали найкращого чоловіка і батька по Зодіаку

Найкращий чоловік – це той, хто вміє підтримати у важкій ситуації свою даму – скажуть одні. Другі будуть доводити, що найкращий чоловік – це здатний захистити. Насправді все гранично просто, тому що найкращими дами завжди називають тих, хто володіє найменшою кількістю недоліків. Сильні сторони теж важливі, але кому вони потрібні, якщо з вами жити просто неможливо.

Позбавлення від недоліків має бути спільним. Чоловіки не повинні перекладати все на плечі своєї обраниці. Кохання – це спільне плавання у відкритому океані, тому і в шторм і в штиль потрібно вміти підтримувати один одного.

Овен
Досягти успіху в коханні чоловікам-Овнам допомагає їх неперевершена сила характеру. Вона ж, на жаль, часто може бути причиною більшості їх проблем. Овни є одними з кращих чоловіків для шлюбу, хоч і трохи некерованими. З явних недоліків варто відзначити відсутність розуміння вірності.

Якщо жінці вдасться відразу донести Овну, що він тепер належить тільки їй, то є шанс того, що він зрозуміє все правильно. Вони можуть бути некеровані і не розуміти натяків, але зате є одними з кращих батьків серед всіх знаків Зодіаку. А ще, в iнтuмному житті вони величезні майстрu – це теж не можна не враховувати.

Телець
Тельці – дуже хороші чоловіки. Це до весілля вони погані у всіх аспектах, починаючи від вірності і закінчуючи охайністю. Але як тільки вони розуміють, що все серйозно, виправляються кардинально. Так відбувається не завжди, але в більшості випадків всі недоліки Тельців кудись немов випаровуються. Негативна енергетика цих чоловіків іноді дає про себе знати, але на шлюбі це не позначиться занадто сильно.

Тельці хороші тим, що вони не роблять вибір занадто швидко. Серед всіх знаків Зодіаку саме чоловіки-Тельці чекають найдовше, перш ніж зробити пропозицію.

Близнюки
Назвати Близнюків кращими чоловіками язик не повернеться. Навіть якщо ви запитаєте жінку, яка одружена з таким чоловіком, вона скаже вам, що краще не вибирати Близнюків на роль батька і опори сім’ї.

Це не означає, що все настільки жaxливо – просто чоловіки цього Знака не розуміють, наскільки важливо жити не тільки для себе, але і для своєї дружини. Близнюки дуже егоїстичні і люблять побути з друзями. Насолоджуватися життям наодинці з дружиною вони будуть максимум півроку – потім їм знову захочеться дивитися футбол, пuтu пuво і спілкуватися з друзями.

Вибирати в чоловіки собі Близнюків варто тільки тим жінками, які самі не проти побути іноді окремо від чоловіка. У такому шлюбі слід чітко розуміти і усвідомлювати небезпеку банальної втрати цікавості одне до одного, через погану любовну сумісность. Але, як то кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського.

Рак
Уживатися з чоловіками-Раками можуть теж не всі дами, тому що у цих чоловіків особливий менталітет, погляди на світ. Ракам постійно здається, що на них можуть накласти пpиcтріт або пcyвання, можуть забрати у них щастя. Це говорить про їх тривожність. В коханні це перетворюється в ревнощі, які, як відомо, не є міцним будівельним матеріалом щастя.

Якщо ви можете назвати себе сильною жінкою, і закохані по вуха в Рака, то можна сміливо виходити заміж. Якщо ви занадто вразливі і не готові прощати якісь витівки чоловіка, то доведеться пошукати іншого супутника життя, перш ніж наважитись на заміжжя. Резюме: Раки хороші чоловіки, але для найстійкіших.

Лев
Леви переживають розлучення дуже важко, незважаючи на те, що показують всьому світу, що їм нібито все одно. Ці чоловіки є досить хорошими чоловіками, незважаючи на те, що будь-якій дамі з ними буде дуже важко, особливо, потім, через кілька років після весілля. Леви чимось нагадують Раків – вони такі ж ревниві і некеровані. Сперечатися з ними взагалі неможливо, так само як і вести діалог на рівних.

З іншого боку, Леви вас ніколи не зрадять. Багато хто вважає чоловіків цього знака Зодіаку невірними, брехливими, але так може бути тільки в тому випадку, якщо ви самі є такий же. По суті, стосунки з Левами – це перевірка того, хто ви насправді. Леви допоможуть вам зрозуміти, наскільки ви самі можете стати гарною дружиною.

Діва
Діви вміють заводити нові знайомства на раз-два. Ці чоловіки дуже товариські, але і дуже образливі в той же час. Вони можуть терпіти ваші витівки, але не варто ображати їх без причини, тому що навіть їх терпіння не безмежне.

Дів-чоловіків можна без сумніву поставити на третє місце в рейтингу кращих чоловіків по знаку Зодіака, тому що Діви – це ті самі чоловіки, які хоч і вимогливі, але і самі зроблять все, що ви попросите. Якщо ви не любите прибирати в будинку, вони самі це будуть робити. Не вмієте готувати – теж не проблема, тому що можна завжди навчиться разом. Якщо не вимагати від них, а мирно і дипломатично просити, то отримати можна все на світі. А ще вони прекрасні і люблячі батьки, справедливі люди.

Терези
Лише через кілька років у шлюбі Терези починають задаватися питанням про те, чи підходите ви один одному насправді. Чоловіки-Терези є хорошими чоловіками, але тільки перші пару-трійку років, тому що потім їх немов хтось підміняє. Так буває не з усіма і не завжди. На додачу, цей процес звернемо, але все одно в трійку лідерів Терезам не ввійти.

Батьки з них не найкращі, тому що вони не можуть вибрати між строгістю і зайвою м’якістю. У шлюбі з Терезами необхідно тримати вухо в гостро, тому що зради ніхто не відміняв. Терези дуже піддаються емоціям.

Скорпіон
У чоловіків-Скорпіонів часто трапляється криза стосунків. Ці кризи вони самі собі придумують, а потім дивуються, чому жінки їх кидають. Звичайно, Скорпіони мають неземний шарм, інтуїцію, інтелект, почуттям гумору. Їм не потрібно лізти зі шкіри геть, щоб завоювати даму свого серця, але в шлюбі вони просто жaxливі.

Багато чоловіків, якщо не сказати більшість, зраджують після весілля. Що ж до Скорпіонів, то в них залишається щось холостяцьке навіть після того, як вони поставили штамп в паспорті. Багатьох жінок це страшенно дратує. З одного боку, це не така вже й велика проблема, але вирішувати її Скорпіони хочуть досить рідко.

Стрілець
Друге місце кращих чоловіків по знаку Зодіака дістається Стрільцям. Ці чоловіки дуже привабливі, розумні, далекоглядні і велелюбні. Ці якості роблять їх одними з кращих. Ще з ними завжди цікаво, тому що на місці вони сидіти не люблять. Стрільці тягнуться до всього незвіданого, нового, тому і в iнтuмному боці кохання у вас будуть яскраві моменти, і в справах фінансових теж все буде виходити з року в рік.

Головне – не ревнувати Стрільців і не змушувати їх «гальмувати» свій розвиток. Розвивайтеся разом з ними і розслабтеся повністю. Ці чоловіки здатні змінити ваше життя і перетворити його в приємну пригоду. Якщо ви не рабиня стереотипів то такий шлюб вас надихне і окрилить.

Козеріг
Козероги в коханні не особливо щасливі, тому то на все дивляться через призму логіки. Це обережні люди, але якщо вони знаходять свою любов, то це, швидше за все, назавжди. У шлюбі такі чоловіки неймовірно стабільні, хоч і не емоційні. З ними буває нудно, але в четвірку кращих мужів по знаку Зодіака вони входять абсолютно точно.

Чоловіки-Козероги прекрасно розуміють, що основою для кохання і шлюбу служить довіра. До тих пір, поки ви не завоюєте їх довіру, вони вам не відкриються і не запропонують бути їх дружиною. Чекати, можливо, доведеться довго, але воно того варте. Якщо ваші почуття правдиві, то все буде прекрасно. Навіть нудьга згодом здасться вдалим еквівалентом спокою. Козероги позбавлені негативної енергії, тому від них виходить тільки добро.

Водолій
Водолії могли б стати хорошими чоловіками, якби не їхні нескінченні ревнощі і численні дивацтва в поведінці. Ці чоловіки чудово розуміють, що вони не підходять для того, щоб називатися кращими чоловіками, тому живуть одні. Не варто намагатися повести їх під вінець, бо вони перестануть вас кохати так сильно. Давайте їм більше свободи і не напружуйте їх своєю поведінкою.

Якщо ви розумна жінка, то чоловік-Водолій стане для вас відмінним другом, коханцем, помічником і покровителем. Ну а весілля зіграти можна буде і потім. Не поспішайте і не підганяйте його, тоді все вийде. Життя для Водоліїв швидкоплинне, адже вони справжні реалісти і матеріалісти.

Риби
Чоловік-риби допоможе вам знайти мету в житті, тому що він буде в цьому максимально зацікавлений. Риби створені для шлюбу. Перше місце отримують саме вони, тому що з недоліків у них є тільки прагнення до шкідливих звичок, яке легко лікується. Деякі дами відзначають також, що Риби можуть зраджувати своїм дружинам, але це теж цілком можна виправити – необхідно завжди бути цікавими для них.

Не буває так, щоб все було ідеально гладко. Завжди є певні «але» і певні компроміси. Вам теж необхідно буде попрацювати над тим, щоб шлюб з Рибами став вдалим, але за своєю якістю такий шлюб буде найкращим у всіх аспектах. Чоловіки-Риби обожнюють своїх дітей і не кидають нікого в біді.

Джерело.