fbpx

Астрологи назвали найвірніших дружин за знаком Зодіаку

6 місце – жінка-Риби. Для представниць цього сузір’я немає нічого важливішого, ніж родина. Зазвичай вони не поспішають вийти заміж і завести дітей. Але коли це трапляється, вони спокійно відмовляються від свободи і присвячують весь свій час близьким людям. Однак любов до чоловіка не заважає їм періодично милуватися іншими чоловіками, адже навіть після шлюбу Риби залишаються романтичними натурами.

Їм подобається перебувати в оточенні приємних людей протилежної статі і навіть флipтувати з ними. Проте, як би Риби не поводили себе в компанії чоловіків, вони ніколи не переступлять межу дозволеного. Як тільки вони розуміють, що спілкування веде до фізичної блuзькості, вони залишають компанію чоловіка і вирушають додому, до коханого чоловіка. Джерело.

5 місце – жінка-Водолій. У Водоліїв досить важкий характер, і побудувати з такою жінкою міцні відносини вдається не кожному. Представниці цього сузір’я відрізняються волелюбним характером. Навіть коли в їхньому житті з’являється коханий чоловік, вони не готові повністю зануритися в побут. Незважаючи на це, жінка-Водолій навіть не подумає про те, щоб змінити свого чоловіка.

Вона може часто провокувати конфлікти, ревнувати коханого і навіть, демонстративно грюкнувши дверима, піти ночувати до подруги. Але при цьому вона буде сильно любити і поважати свого чоловіка і ніколи не зможе розбити його серце.

4 місце – жінка-Близнюки. Близнюки дуже товариські. Вони часто заводять нові знайомства з протилежною статтю, але, як правило, спілкування не заходить за рамки дружнього. Зазвичай Близнюки починають спілкуватися з іншими чоловіками тільки тому, що спілкування – це їх головне джерело позитивних емоцій.

Сталість і рутина не дуже добре відбиваються на їх емоційному стані, тому якщо вони весь час знаходяться поруч з одним чоловіком, їм стає сумно. Кожен вихід у світ допомагає їм набути впевненості і знову відчути себе в центрі уваги. Але при цьому Близнюки ніколи не опиняться в ліжку з кимось іншим, крім свого чоловіка.

3 місце – жінка-Діва. Зрада чоловіка – головний стpaх представниць цього сузір’я. Саме тому вони самі ніколи не зможуть піти «наліво» і не пробачать такий вчинок свого чоловіка. У Дів досить консервативні уявлення про вірність, тому вони не дозволять собі навіть кокетувати з іншими чоловіками.

Але незважаючи на те, що жінка-Діва ніколи не дає чоловікові приводів для ревнощів, чоловікові часто доводиться переживати через наполегливі суперників. Астрологи відзначили, що жінки-Діви відрізняються розумом, виразною зовнішністю і привабливістю, тому навіть j,hexrf на пальці не відкине від них закоханих шанувальників.

Читайте також: Я змішала оцет, сіль і воду в одній склянці, так мене бабуся навчила, а через добу просто отетеріла від побаченого

2 місце – жінка-Телець. Заміжні жінки-Тельці завжди дбають про збереження сприятливої атмосфери в своєму будинку. Навіть будучи вільними жінками, вони дуже вибірково підходять до вибору партнера і здебільшого націлені на пошуки справжнього кохання. У сімейному житті представниці цього сузір’я здатні стати для чоловіка не тільки вірною дружиною, але і дуже близьким другом. Як правило, у жінки цього Знака Зодіаку сильний емоційний зв’язок з коханим чоловіком, тому інші представники протилежної статі її не цікавлять.

1 місце – жінка-Рак. Навіть саме слово «зрада» викликає стpaх і огuду у жінок-Раків. Представниці цього сузір’я не тільки не здатні на зраду, але і зневажають тих, хто зраджує своїм коханим. Їх чоловік може бути не надто поступливим чоловіком, але любляча дружина швидше стерпить його негативні риси, ніж заведе роман на стороні. Крім того, жінка-Рак і сама буває дуже ревнивою, що зайвий раз доводить, наскільки їй важливо зберегти любовний союз і не втратити коханого.

You cannot copy content of this page