Астрологи назвали пари знаків Зодіаку, яким не судилося бути разом

Овен і Терези

Представники знаку Овен справжні енерджайзери, для них неймовірно важливо бути в потоці енергії і в русі, щоб усе і скрізь встигати. А от Терези завжди довго зважують усі за і проти і вагаються приймаючи рішення. І тут у цих двох виникає головний конфлікт інтересів.

Телець і Скорпіон

Тельці романтичні натури, які цінують домашній затишок і комфорт, а от Скорпіони весь час кудись несуться і готові все знищити на своєму шляху. Один з цих двох неймовірно активний, а інший вважає за краще провести час в рідній домівці. Тому Скорпіону зовсім не подобається те, що Телець частіше займає пасивну позицію.

Близнюки і Стрілець

Теоретично, ці двоє могли б мати цілком міцні і щасливі стосунки, якби змінили свої звички. Стрільці вважають себе найрозумнішими, а Близнюки люблять почесати язиками. Якщо вони відмовляться від цих маленьких недоліків, то можуть утворити ідеальну пару.

Рак і Козеріг

Якщо Козеріг буде проявляти свою внутрішню силу, бо Раки по своїй натурі більш чутливі і м’які, то ці двоє цілком можуть утворити гармонійну пару. В іншому випадку м’якість Раків почне дратувати Козерогів, і ці стосунки будуть приречені на крах.

Лев і Водолій

Леви завжди хочуть перебувати в центрі уваги, а Водоліїв це неймовірно дратує. А ще Водолії дуже ревниві і це може призвести до фатального розриву в стосунках