Астрологи назвали щасливчиків серед знаків Зодіаку, які серйозно розбагатіють до кінця року

 Риби

Риби в нинішньому році будуть багато часу і уваги приділяти власному будинку, прикрашаючи інтер’єр стильними, унікальними і часто вельми дорогими предметами – картинами, статуетками, текстилем. У зв’язку з цим Риб чекають серйозні витрати, але вони зможуть собі їх дозволити.

Марс, який у липні увійде в знак Овна, принесе представникам знака солідні доходи, які будуть надходити з різних джерел: комусь з Риб серйозно підвищать заробітну плату, хтось, нарешті, отримає довгоочікувані гонорари за виконану раніше роботу, а хтось – несподіваний спадок.

Близнюки

Головною подією в житті представників знаку Близнюків у цьому році стане перебування в ньому Венери, яка, звичайно ж, в першу чергу замислюється над романтичною стороною їхнього життя. Але не менш серйозну роль вона зіграє і в матеріальному добробуті Близнюків, причому їхні доходи будуть втілені не в грошові знаки, а подарунки, які будуть робити їм оточуючі – рідні, подружжя, друзі і шанувальники – як по серйозних приводів, так і без них – для гарного настрою.

Тому представники знаку Близнюків можуть приготуватися до приємних сюрпризів – до кінця року їх ще встигнуть закидати різного роду дарами.

Стрілець

Стрільці, які останнім часом дуже зубожіли і ледве зводили кінці з кінцями, нарешті зможуть зітхнути з полегшенням: їм вдасться не тільки розплатитися з боргами, але і дозволити собі те, від чого вони до цих пір – унаслідок жорсткої економії – собі відмовляли.

До поліпшення матеріального становища Стрільців призведе той факт, що парад планет у знаку Козерога, який можна спостерігати в цьому році, потрапляє в будинок їх грошей, а це значить, що Стрільці можуть розраховувати на нову роботу, за яку – якщо, звичайно, вони добре виконають – їх більш ніж щедро винагородять.

Скорпіон

Представникам знаку Скорпіона, яких цілком влаштовує їхня робота і зарплата, тим не менш вдасться знайти непоганий – легкий і добре оплачуваний – підробіток. Важко сказати, якого роду виявиться заняття, якому вони присвятять частину свого вільного часу, але воно точно буде занадто трудомісткими.

До того ж винагороду їм будуть виплачувати в валюті, так що можна заздалегідь скласти перелік речей, які бажано придбати, і заходів, на які доведеться витратитися. До речі, цілком можливо, що останні так чи інакше будуть пов’язані з зарубіжжям – найближчим часом можна сподіватися на відкриття кордонів.