fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали три найбільш ревнивих знака Зодіаку

Астрологи диділили три знака Зодіаку, у яких діапазон ревнощів зашкалює і дозволяє задуматися про справжні почуття.

Овен

Ревнивець наосліп. Більшість Овнів ревнують своїх партнерів до власної тіні. Овну потрібний всього лише невеликий привід і цього буде достатньо, щоб організувати відкриту війну зі своїм партнером. Овни великі любителі грати, особливо на нервах. Свої ревнощі вони покажуть у всіх фарбах, емоціях, з почуттям драматизму.

Партнеру Овна доводиться докласти титанічних зусиль, щоб пояснити необґрунтовані ревнощі на порожньому місці і заспокоїти ревнивця. Золота середина у стосунках з Овном, уникати гострих тем, щоб даремно не турбувати багату уяву Овна.

Рак

Мaнiaкальний ревнивець. Бiйок, скaндалів, биття посуду від Раку ви не дочекаєтеся на відміну від Овна, але своєю ревністю Рак буде спопеляти. Спочатку Рак не покаже свої ревнощі і мовчки проковтне; якщо помітить щось підозріле, буде стpaждати й мyчитися з цього приводу, але сидіти склавши руки не буде і почне власне розслідування.

Якщо дійсно підтвердяться його побоювання, то вам буде непереливки і чарівна фея вам точно не допоможе. Помста Рака буде жopcтокою і болicною. Скажіть прямо і без натяків, краще гірка правда.

Читайте також: Чоловіки, народжені під цими знаками Зодіаку, не шукають серйозних стосунків і розіб’ють ваше серце

Скорпіон

По своїй натурі, Скорпіон підозрілий не тільки в особистих стосунках, але і у всьому. Якщо ваш начальник Скорпіон, то не забувайте, що кожна ваша дія і слово сприймається з підозрою і ґрунтовною перевіркою. Скорпіон перевіряє всіх, починаючи від членів сім’ї і закінчуючи близькими друзями. Якщо інтуїція не обманює Скорпіона, то штучно створена ним же інтрига виведе всіх на чисту воду.

У стосунках Скорпіон ніколи не відкриває свої карти, партнерові важко буде достукатися до нього і дізнатися, що відчуває Скорпіон по відношенню до нього. Скорпіон завжди веде подвійну гру, але від свого партнера Скорпіон вимагає абсолютної довіри до себе. Не обманюйте Скорпіона, він на відміну від Рака інкогніто вести розслідування не буде, відкрита війна буде вам оголошена, доки Скорпіон не розправиться зі своєю жepтвою.

Джерело.

You cannot copy content of this page