Астрологи назвали три знаки Зодіаку серед жінок, які мають дуже важкий характер. Не кожен чоловік здатний з ними ужитися. Тому часто вони залишаються з розбитим серцем

Козеріг

Жінки-Козероги неймовірні кар’єристки. На особисте життя вони мало звертають уваги до тих пір, доки на їхньому банківському рахунку не буде омріяний мільйон, не займуть високий пост і всім навколо не покажуть, чого вони варті. Чоловікам складно жити поряд з такими жінками, оскільки вони відчувають себе не потрібними і обділеними. Також представниці цього знаку Зодіаку часто пригнічують свого партнера, вказуючи на його помилки.

Близнюки

Представниці цього знаку Зодіаку завжди з головою занурюються у стосунки. А от коли відчувають, що чоловік їм цілком належить і повністю, то починають вмикати задню. Ці жінки дуже бояться втратити свою свободу. Тому будуть знаходити усілякі причини, аби ніхто не порушував їх особисті кордони. Близнюки можуть спеціально регулярно затримуватися на роботі, що не сподобається їх партнеру.

Лев

Жінки-Леви пригнічують чоловіків своєю перевагою. І часом вони не знають меж. Ці жінки прикладуть усіх зусиль, аби чоловік жив за її правилами і сценарієм. Але коли він зрозуміє, що Левиця сіла йому на шию і звісила ніжки, може раптово піти з її життя. Але вона з тих жінок, які не будуть занадто засмучені такими діями, адже таких підданих у неї ще хоч греблю гати.