fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яких найближчим часом може підстерігати низка неприємностей. Тому зараз їм потрібно бути особливо уважними

Овен

Швидше за все, останні події у вашому житті настільки вас вимотали, що вам хочеться простого людського тепла. У зв’язку з такою нестачею любові ви можете кинутися в обійми першого зустрічного. Але зовсім не факт, що цей союз буде щасливим. Астрологи кажуть, що кидаючись у вир з головою, ви ризикуєте залишитися з розбитим серцем.

Лев

Ваша продуктивність може значно знизитися, якщо ви не перестанете займатися самокритикою. Повірте, в цьому немає нічого хорошого. Самоаналіз – це хороша штука, але тільки в помірній кількості і з правильним підходом. Щоб не заглиблюватися в негатив, займіться тим, що вам дуже подобається.

Стрілець

Зірки рекомендують вам позбутися минулого. Це стосується і людей, і речей. Постарайтеся викреслити зі свого життя тих, хто тягне вас назад. Зробіть вдома генеральне прибирання. І почніть життя з чистого аркуша, з новими емоціями і відчуттями.

You cannot copy content of this page