fbpx

Астрологи назвали знаків Зодіаку, на кого з 18 травня чекає перелом у долі, кому принесе гарний прибуток, а кому чекати несподіванок

Телець

Ви будете в центрі яскравих і цікавих подій. Успіх у професійній сфері принесе вам прибуток і відчуття стабільності. Ситуація складається в вашу користь, навіть без особливих зусиль з вашого боку. Особисте життя теж порадує. Вас чекає романтика, любов, ніжні визнання і пропозиції руки і серця.

Лев

Настає сприятливий тиждень для відновлення форми і внутрішньої гармонії. Не варто лякатися несподіванок – навіть якщо станеться щось незаплановане, все завершиться благополучно. У середу є шанс отримати підвищення або просто порадувати всіх, в тому числі і себе, високими професійними досягненнями. У четвер хтось вам зашкодить, порушивши ваші плани. Постарайтеся не перейматися: адже вже в п’ятницю все складеться на вашу користь.  Для Левів період почнеться з усвідомлення власних помилок. Місяць стане переломним моментом року, адже дозволить кардинально переглянути своє призначення та визначити новий напрямок руху.

Стрілець

Цей тиждень може виявитися досить плідним, ви зумієте переробити масу справ і отримати прибуток. Тільки не створюйте собі зайвих проблем прагненням все тримати під контролем. Не виходьте за свою зону відповідальності. У четвер вас може порадувати нова інформація. У вихідні дні поруч з вами можуть з’явитися люди з вашого минулого, які відкриють перед вами нові перспективи.

Риби

Зірки говорять, що ви самі точно не знаєте, чого хочете. Не сумнівайтеся в поставлених цілях, інакше досягти їх буде непросто. Аналізуйте свої помилки і йдіть вперед. В особистому житті можливі розчарування і обман. Але не варто втрачати віри в себе. Постарайтеся приділити достатньо уваги своїм родичам та своїй сім′ї.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page