fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали знаки Зодіаку у яких до кінця літа можливі проблеми з фінансами. У них гроші витікають крізь пальці

Стрілець

Стрільці тримають впевнене лідерство в списку головних марнотратів. Вони звикли жити на широку ногу і часто не співвідносять рівень своїх “хочу” з тим, на що вони реально можуть розраховувати при рівні своїх доходів.

Гороскопи радять вам менше користуватися картою, а більше готівкою, щоб фізично відчувати, що гроші йдуть.

Терези

Терези ті ще шопоголіки і люблять витрачати гроші на себе. Однак їх проблеми з грошима викликані не тільки необдуманими покупками, але і відмовою оплачувати рахунки в кінці місяця, через що борги Терезів постійно зростають.

Тілець

Найбільша фінансова проблема Тельців полягає в їх звичці потурати своїм бажанням. Їм подобається балувати себе, і в цьому вони не знають кордонів. При цьому рахунки вони люблять оплачувати набагато менше, через що рано чи пізно ризикують піти у великий мінус.

Риби

Проблема Риб у фінансових питаннях полягає в тому, що вони завжди жертвують собою заради оточуючих. Якщо хтось приходить до них за допомогою, вони не можуть відмовити.

Їх добросердечністю часто зловживають, тому в своєму прагненні допомагати оточуючим представники цього знака, як правило, самі виявляються в боргах.

You cannot copy content of this page