Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких у другій половині серпня настане період удачі. Звичайно, для цього доведеться докласти зусиль і ретельно попрацювати, але результат буде вартий того

Овен

Наступний тиждень для Овнів перетвориться на справжню білу смугу. На роботі можна сміливо братися за нові проекти. Все буде вдаватися, особливо якщо вам пощастить знайти однодумців. На особистому фронті також все буде складатися вдало.

Близнюки

У Близнюків на роботі та громадському житті все буде гладко. Слідкуйте за фінансами, оскільки можливі непередбачені витрати. Рекомендується відкласти справи, розслабитися з близькою людиною. Самотні представники знаку можуть зав’язати цікаве знайомство.

Рак

Увага до дрібниць сприятливо позначиться на стані справ. В середині тижня можливі пропозиції від потенційних компаньйонів. На уїк-енд можете влаштувати собі романтичну поїздку.

Скорпіон

Скорпіону на наступному тижні варто організувати короткий відпочинок, відпочити від обов’язків, відчути прилив сил. Час сприятливо для нових знайомств.

Козеріг

Тиждень вдалий для важливих перспективних знайомств. Козерогові варто провести вільний час без нудних друзів. Ваша важка робота, нарешті, винагородиться фінансово.