Астрологи назвали знаки зодіаку у яких збільшиться чорна смуга у відносинах до Нового року

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Ви швидко закохуєтесь та стаєте дуже щедрим зі своїм партнером. Але часом це стає проблемою, оскільки ви схильні носити рожеві окуляри та не бачити явних мінусів у своєму обранці. Не дозволяйте людям користуватися вашою добротою та всіляко їздити на вас.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Ваш емоційний характер є приманкою для ваших партнерів. Однак, ви можете відштовхувати їх своїм нестримним характером. І ще ви абсолютно не вмієте прощати навіть за найменшу провину. Один невірний крок, і у людини мало шансів будь-коли повернути вашу прихильність.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ви так налаштовані створити міцну сім’ю, що навіть не спроможні ретельно проаналізувати і переконатися, що ваш обранець – це дійсно правильний вибір. Крім того, ви більше турбуєтеся про те, як ваші стосунки зовні виглядають на людях, а не про те, що дійсно відбувається за зачиненими дверима.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Ви вмієте будувати успішні відносини завдяки своєму люблячому і дбайливому характеру. Ваша найбільша проблема в тому, що ви надто багато віддаєте і нічого не просите натомість. Вам варто навчитися встановлювати межі, інакше всі партнери будуть сідати вам на шию.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Ви є одним із найкращих слухачів серед усіх представників зодіаку. Ви любите обсипати свого партнера знаками кохання та прихильності. Це відмінна риса, поки вона не діятиме протилежно. Як тільки партнер втомиться від ваших почуттів, він швидше за все втече.