fbpx

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які найбільше схильні до зрад. Їх шлюби руйнуються найчастіше

Телець

Тельці намагаються гнати геть думки про зраду своїй другій половинці, але вони все одно наздоганяють їх знову і знову. Ці представники зодіакального кола намагаються себе контролювати. Але спокуса настільки велика, що навіть наявність люблячої їх людини, не заважає їм зважитися на зраду.

Тельці можуть пообіцяти собі не вступати в нові зв’язки і не шукати собі пригод. Однак, народжені під цим знаком Зодіаку, все одно заводять нові любовні відносини, не закінчивши старі.

Лев

За вдачею вельми пристрасні Леви — дуже вибіркові. Народжені під цим знаком Зодіаку, підуть на побачення тільки з тим, кого вони добре знають. Найчастіше представники зодіакального кола можуть закрутити роман з друзями дитинства або близькими знайомими.

Але навіть така вибірковість цих представників зодіакального кола, на жаль, не оберігає їх партнера від любовних переживань. Леви будуть ретельно приховувати свої пригоди наліво, адже їм дорога їх репутація. Однак, їх приводить у захват лише думка про те, що їх маленька інтрижка може бути розкрита.

Скорпіон

Скорпіони схильні до спокус і часом у відносинах вони замислюються про інших представників протилежної статі. Їх можуть зацікавити колеги по роботі або навіть хороші друзі їх другої половинки. Однак, народжені під цим знаком, не рішучі і часом сором’язливі.

Вони можуть скільки завгодно думати про об’єкт своїх бажань, але так і не зважитися запросити його на побачення. Але якщо все-таки Скорпіон зважиться зробити адюльтер, почуття адреналіну підштовхне цього представника зодіакального кола постійно зраджувати своєму партнерові.

You cannot copy content of this page