fbpx

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які найчастіше закохуються

Одна з головних проблем полягає в тому, що всім людям якимось магічним способом вдалося народитися під різними сузір’ями, з різним набором якостей. Тобто ми могли б жити, працювати і любити абсолютно нормально, якби не ці божевільні зірки. До вашої уваги рейтинг самих закоханих Знаків Зодіаку.

12 місце – Діва
Діви на останньому місці, тому що вони зразкові однолюби. Представники цього Знака закохуються раз і назавжди, причому не в першого зустрічного, а в свого партнера, з яким прожили десь років десять і повністю переконалися в тому, що десять років тому зробили правильний вибір. Джерело.

Але не варто думати, що Діви – якісь там моногамні пуритани. Зовсім навпаки: різноманітності ceксyaльного життя цього Знака позаздрять всі. Просто Діви, знаєте, не плутають гаряче зі зручним: почуття – це коли на все життя, а роман – це так, можливість розігнати нудьгу і розім’яти мізки.

11 місце – Козеріг
Типові Козероги закохуються ще в ранньому дитинстві, в придуманий образ, який потім протягом усього свідомого життя шукають. До віку ceксyaльної зрілості образ ідеального партнера, як правило, вже відполірований до блиску. Так що шанс стати об’єктом любові педантичного Козерога якщо і є, то один зі ста.

Найцікавіше – те, що Козероги знаходять-таки ту саму людину, якa збігається з їх прототипом досконалості до останнього штриха. А ось всіх інших прохання не турбувати – даремно намагаєтеся.

10 місце – Скорпіон
Оце так поворот! Репутація найскандальнішого, велелюбного і пристрасного Знака прилипла до Скорпіонів зовсім випадково: закохуються вони дуже рідко, зате на смepть. У запалі пожежі цій нескінченній пристрасті згорає і об’єкт обожнювання Скорпіона, і випадкові перехожі, і сам Скорпіон, а свідки побаченого видовища ще довго згадують цей шалений вогонь любові.

Якщо бути відвертими, то типовий Скорпіон влаштовує таке апокаліптичне шоу всього лише кілька разів, а потім закохується абсолютно серйозно, заводить сім’ю, зберігає вірність, будує будинок.

9 місце – Овен
Існує думка, що представники Знака Овна постійно в когось закохані, але враження ці помилкові – Овни складні. В глибині душі ці самовпевнені і напористі барани – боязкі ягнята, і сильних почуттів бoяться, як нoжa.

Це не дивно: любов – ахіллесова п’ята Овнів. Це високе почуття здатне зробити Овна слабким. Тому спочатку представники цього Знака довго і нудно придивляються до свого потенційного партнера, зважують всі «за» і «проти», а вже потім йдуть в бiй. І ось в цей момент їх простіше вбuтu, ніж зупинити.

8 місце – Рак
Раки любові бояться, бо хто ж знає, чого від цієї любові очікувати – раптом ще ускладнить розмірене і спокійне життя. Ну вже немає. Раку такого добра не треба. З іншого боку, Всесвіт створив Раків жaхлuво волелюбними.

З цієї причини в кожній симпатії Раки примудряються розгледіти непідробну чисту любов зі щасливим кінцем. Це той самий випадок, коли і хочеться, і колеться, а тому Раки змушені постійно тримати себе в руках, щоб не накоїти дурниць, а в ночі заливають подушку гіркими сльозами від нерозділеного кохання.

7 місце – Телець
Тельці заробили собі репутацію вірних однолюбів, але абсолютно незаслужено. Закохуються представники цього Знака досить часто і, що важливо, дуже швидко, тому займають заслужене сьоме місце в рейтингу найбільш влюбливого Знаку Зодіака. Для них діє залізне правило: спочатку потрібно закохатися, а оцінити свої відносини можна і потім.

Коли-небудь іншим разом. Точніше, ніколи, адже Тельці про свою влюбливість нікому нічого не розповідають, навіть коханій людині. Це ж доведеться вступати в стосунки, а Тельці цього не хочуть. Вони хочуть метеликів в животі, захоплення, а не цих шлюбних ігор з якимись дурними правилами.

6 місце – Водолій
У самому центрі затишно розташувалися представники сузір’я Водолія. Це, мабуть, єдиний Знак, який все ніяк не може зрозуміти, що йому потрібно – розумний або гарний партнер. Водолії або закохуються на століття з першого погляду, або обережно, іноді роками, перебирають найкращі та вигідні варіанти. Причому вони прекрасно розуміють, що пройде небагато часу і у них зміниться фаза, переваги, а разом з ними і партнер.

5 місце – Риби
Риби знаходяться в постійному пошуку своєї ідеальної любові, тому що жити без любові вони не можуть. Якщо Риба закохана – вона дихає і живе. Але ось близькість об’єкта любові тут абсолютно ні при чому, особливо якщо поруч немає гідної кандидатури. Представникам цього Знака простіше закохатися в свої фантазії, мрії, ніж в справжню людину з повним багажем забобонів і комплексів.

4 місце – Лев
Зовсім трохи, і Леви очолили б трійку лідерів, але як би не так. Для цього є причина: в Лева найчастіше закохуються, тому, діючи з благородних мотивів, королі зодіакального кола цю любов приймають, як дар, але самі закохуються на подив рідше.

А приймають вони цю любов мало не 15 разів за добу. Але і закохуватися теж доводиться, тому що без високих почуттів представники цього Знака задихаються. На щастя, природа наділила їх здатністю швидко закохуватися і стрімко втрачати інтерес.

3 місце – Терези
Головне життєве кредо Терезів, які відкривають трійку волелюбних лідерів, звучить так: хочу більше кохання, більше уваги, більше почуттів. Проблема їх полягає в тому, що, як тільки знаходиться бажаючий подарувати Терезам всю свою любов, їх потреба в коханні тут же згoрaє.

2 місце – Близнюки
Представники Знака Близнюків закохуються блискавично, пристpaсно і назавжди. Кожні півроку, якщо бути точніше. Причому кожного разу вони щиро переконані в тому, що на цей раз все точно назавжди, що нарешті знайшли ту саму людину. І це чиста правда. Просто вся справа в тому, що сьогодні Близнюки одні, а завтра – вже інші. Тому сьогодні вони кохають одного, а завтра вже можуть покохати іншого.

Читайте також: Досвідчені квітникарі завжди встромляють сірники в горщик. Про цю хитрість мало хто знає. Я тепер постійно так роблю

1 місце – Стрільці
І на першому місці у нас – Стрільці! Самий волелюбний, закоханий і невірний Знак Зодіаку. Щодо невірного можна посперечатися, а все інше – чиста правда. Стрільці в принципі не вміють жити без кохання: якщо вони самотні, то життя втрачає будь-який сенс. Тому Всесвіт нагородив їх cтресoстійкiстю, яка полягає у миттєвій закоханості. А люблять представники цього Знака несамовито, але швидко згaсaють.

Тому, як тільки емоційне напруження спадає, Стрільці відправляються на полювання за новою порцією кохання. Але якщо захочуть, можуть постійно закохуватися в свого партнера, причому з новою силою.

You cannot copy content of this page