fbpx

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яких з 26 по 30 липня чекають доленосні зміни

Близнюки

Близнюки у зазначений період будуть особливо красномовними. Вони зможуть привернути увагу і колег, і потенційних партнерів. Дуже ймовірні ті самі вирішальні зустріч або знайомство, а може бути й просто розмова вже зі знайомою людиною, яка нарешті зблизить. Зірки радять реально оцінювати свої сили та можливості, не стрибати вище голови, але і постаратися не упустити шанс.

Лев

Для Левів наступний тиждень буде ознаменований несподіваними змінами. До них найкраще хоча б морально підготуватися – прийняти сам факт, що зміни будуть, і не противитися їм. В яку ж сторону життя поверне, також буде залежати від внутрішнього настрою Левів. Щоб не наламати дров, астрологи рекомендують діяти інтуїтивно та за покликом серця.

Риби

Риб чекає не менш насичений тиждень. Їхніми різкими та божевільними рішеннями будуть здивовані навіть найближчі люди, які знають, що іноді Рибки виходять з рівноваги. Звичайно ж, все це може бути чревате наслідками або ж навпаки – вивести до довгоочікуваного горизонту. Рецепт простий – менше чіплятися до себе і киснути під замком.

You cannot copy content of this page