Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить у вихідні 24 і 25 жовтня

Прийдешні субота і неділя будуть відрізнятися один одного, як небо і земля. Субота, 24 жовтня, – день активізації негативної енергії: депресія, сумнів у собі і своїх силах, сльозливість, страхи, тривоги і провокації – ось далеко не всі стани, в які ми – крім свого бажання – можемо зануритися в цей час.

У неділю, 25 жовтня, з’явиться відчуття, що життя налагоджується. Можна буде починати свою справу, приступати до реалізації важливих проектів, приступати до ремонту та будівництва житла, активно спілкуватися з людьми і займатися благодійністю.

Овен

Овнам в ці вихідні буде щастити з грошима. Вже в неділю у Овнів буде тільки одна проблема, якій позаздрять всі інші знаки: вони будуть думати про те, куди витратити отримані гроші. Постарайтеся вдало вкласти свої кошти у великі покупки.

Рак

Раки на вихідних активно займуться особистим життям. При чому в їхнє життя може повернутися старовинна любов. Можна скільки завгодно міркувати на тему повторного входження в одну і ту ж річку, але відповідати на це питання все-таки краще на власному досвіді. Представники знака таку можливість отримають, а вже яким він буде – позитивним чи негативним – залежить тільки від них.

Терези

Терезам зірки настійно рекомендують підготуватися до нової роботи або реалізації важливого проекту – і те, і інше може чекати їх вже наступного тижня. Те, про що так давно і довго мріяли представники знака, Ось-ось стане реальністю, але це не тільки велика радість, але і серйозна відповідальність, тому вихідні бажано присвятити плануванню свої майбутніх дій.

Водолій

Водолії отримають прекрасний шанс втілити в життя свою давню мрію. Правда, вона буде не морального, а матеріального характеру, тому про зустріч з коханою людиною, яку захочеться назвати своєю другою половинкою, мова поки не йде. Зате на придбання речі, яку давно хотілося мати представникам знака, вони цілком можуть розраховувати.