Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким не можна довіряти у стосунках: шлюб рідко змушує їх стати розсудливими, а зраду вони взагалі не сприймають, як щось аморальне

Овен

Цей вогненний знак відомий своєю невгамовною енергією і темпераментом. Коли справа доходить до стосунків, для Овнів дуже важлива енергія.

Шлюб рідко змушує їх стати розсудливим, навпаки, багато представників цього знака не витримують тривалого перебування в»тихій гавані”.

Терези

Через своє надмірне бажання справити хороше враження Терези багато спілкуються. А ще вони легко зачаровуються і на цій хвилі, самі того не помічаючи, заводять романи.

Представники цього знака дуже енергійні, але при цьому мріють про романтичне кохання в стилі голлівудських фільмів. Вони ласі на компліменти, які, на жаль, не завжди щирі.

Стрілець

Ще один вогненний знак, що не представляє життя без розмаїття у стосунках. Вони, як правило, не зраджують в пориві емоцій, їх дії цілком осмислені. Більш того, Стрільці не розглядають подружню зраду як аморальний вчинок.

Стрільці, як правило, трепетно піклуються про зовнішність і славляться своєю чарівністю. Якщо ви не змогли встояти перед цією красивою картинкою, що ж… самі винні.