fbpx

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким ніколи не можна брати іпотеку чи кредити. Віддавати не завжди вийде

1 місце — Рак

Чому їм не можна брати іпотеку? Вся справа в їх характері. Перша така якість — невміння приймати важливі рішення. Їм простіше скинути рішення на кого-небудь іншого, ніж самому його обміркувати.

А друга риса — небажання йти на будь-які ризикові ситуації. Але ж достатніх коштів неможливо буде заробити, якщо не йти хоч іноді на ризик. Тому вони вирішують, що іпотека вирішить всі їхні проблеми.

Однак коли банк дійсно її схвалює, Рак розуміє, що йому буде дуже важко її виплачувати. Та й брати на себе таку відповідальність вже зовсім не хочеться.

В результаті виходить так, що представник знака буде віддавати останні гроші на черговий внесок, картаючи себе за те, що взагалі піддався такій, на перший погляд вигідній, спокусі.

2 місце — Близнята

Представникам цього знака Зодіаку спочатку важко досягати успіхів у фінансовій сфері. Вони постійно живуть з відчуттям того, що грошей не вистачає. І часто їх відчуття збігаються з реальністю.

На цьому тлі вони є найчастішими прихильниками кредитів, вважаючи, що це дійсно вигідний і зручний спосіб отримання потрібної речі.

І навіть при високому заробітку їм краще не брати дорогих кредитів. А все тому, що вони справжнісінькі марнотрати.

І одномоментне володіння великою кількістю грошей просто “вимикає” їх розум. Тому, коли підходить час платити черговий внесок, вони починають брати гроші в борг у знайомих і близьких людей.

3 місце — Риби

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, просто не вміють розраховувати наперед всі свої фінансові доходи і витрати. Гроші для них не представляють особливої цінності.

Їм добре, коли вони є, а якщо вже вони закінчуються, то і трагедії з цього ніхто не зробить. Але іноді вони все ж розуміють, що життя побудоване на грошах, а значить, все частіше може з’являтися думка про покупку квартири в іпотеку.

Тільки от робити цього в реальності астрологи не радять. Просто Риби навіть на рівні психології не можуть постійно виплачувати борги. Їх це пригнічує, тому вони можуть впадати в справжнісіньку депресію.

Зате вони не бачать нічого поганого в тому, що будуть від когось фінансово залежати. Навпаки, вони будуть навіть цьому раді. Тільки ось їх партнер навряд чи буде закривати борги своєї другої половинки.

4 місце — Стрілець

Їх характер побудований таким чином, що ідея реального заробітку і накопичення достатніх грошей на покупку квартири просто нереальна. Вони вважають, що тільки кредит може допомогти в цьому складному питанні. Звичайно, іноді дійсно може допомогти лише кредит, але тільки не в їхньому випадку.

Вони не вміють чітко планувати своє майбутнє, а їх заробіток часто залежить від третіх осіб, тому брати іпотеку для них буде просто дурною витівкою. Вже краще змиритися з думкою про накопичення достатньої суми, ніж миттєво зрозуміти, що нічим платити черговий внесок.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page