fbpx

Знаки Зодіаку, яким особливо усміхнеться удача з 23 по 30 листопада

Останні два тижні листопада принесуть успіх трьом знакам Зодіаку. Астрологи рекомендують не пропускати зручні дні, щоб завершити 2021 на мажорній ноті.

Водолій

Прекрасний кінець листопада буде у Водоліїв. Місяць подарує їм відчуття спокою, якого не спостерігалося усі попередні місяці, адже представники знаку пропадали на роботі або були затягнуті у вир побутових проблем.

Зірки радять уповільнити темп життя і насолодитися моментами умиротворення. Отримати презент від Всесвіту не так вже й складно. Головне – зберігати позитивний настрій. Кінець осені обіцяє бути яскравим, причому у всіх сферах життя.

Телець

Кінець листопаду стане часом удачі для Тельців. Нові знайомства, події, далекі поїздки — і це за два тижні. Реактивний ритм відразу захопить Тельців. Але не варто лякатися такого стрімкого розвитку подій.

Особливо пощастить тим, хто весь листопад ламав голову у пошуках працевлаштування — астрологи наполегливо рекомендують відправляти резюме на свій страх і ризик, навіть у ті компанії, куди беруть лише найкращих після ретельного відбору.

Якщо ж Тельці працюють в одній організації і досить давно, то найближчими днями зірки обіцяють їм вигідну пропозицію. Не виключено й підвищення по службі.

Козеріг

Улюбленцями листопадового астрологічного атракціону нечуваної щедрості виявляться Козероги. Всесвіт точно не поскупиться на подарунки. Листопад проходить для Козерогів під знаком щасливих моментів в особистому житті, однак і на роботі у них все більш ніж чудово.

Листопад — добрий шанс розпочати новий бізнес-проект, який покращить фінансове становище та підвищить самооцінку. Козерогам не варто зволікати. Якщо Водоліям не завадить трохи зупинитися, то Козерогам терміново треба прискоритися — інакше «Жар-птиця» вислизне до іншої більш спритної людини

You cannot copy content of this page