fbpx
Гороскоп

Астрологи назвали знаки Зодіаку, з якими краще не вступати в конфлікти. Причому мова йде про сварки, які закінчуються киданням посуду, грюкання дверима і образливими СМС, здатними покласти край будь-яким стосункам

Овен

Овнів дуже легко вивести з себе, і як тільки це станеться, назад шляху вже не буде. Овен буде захищатися до останнього і не побачить нічого поганого в тому, щоб якомога болючіше образити свого опонента. З сварки він, швидше за все, вийде переможцем.

Близнюки

Близнюки люблять веселощі і вважають за краще жити легко, не навантажуючи себе проблемами. Тому конфлікт вони виграють, тому що навіть не будуть в ньому брати участь. Якщо до Близнюків є якісь претензії, краще просто поговорити про це, тому що будь-якої сварки вони уникатимуть, як чуми.

Лев

Лев дуже впевнений в собі, тому ніколи не відступить, якщо виклик вже кинутий. Іноді його слова неймовірно болючі, і після сварки він буде відчувати себе винуватим. Однак в момент битви він не дозволить себе ображати і буде захищатися до останнього, не зважаючи на чужі почуття.

Стрілець

Приказка “найлютіший ворог – найкращий друг” особливо актуальна для Стрільців. У запалі вони не бояться сказати нічого, зачіпаючи найслабші точки опонента, які вони так добре знають. Тому, якщо Стрілець починає виходити з себе, найкраще відступити або приготуватися відбиватися.

Козеріг

Козеріг нещадний і в сварці з ним нічого не допоможе. Більш того, конфлікт може зайняти досить багато часу, тому опонент, швидше за все, просто здасться, будучи не в змозі винести такі втрати енергії.

You cannot copy content of this page