fbpx

Астрологи передбачили гороскоп на 8 березня: для Тельців це найгармонійніший день, а для Водолів день повного розчарування

8 березня 2022 року планет  Венера буде у знаку Тельці. Це планета несподіванок, що сприяє раптовим романтичним поривам. У цей день багато хто може забути про свої обов’язки і повністю віддатися любовним відносинам. Можливі нові несподівані зв’язки, оновлення старих взаємовідносин, оновлюється світ почуттів та емоцій.  Відчувається прилив фізичної і творчої енергії, щедрість.

Овен

У цей день посилюється романтичне спілкування, активізуються любовні побачення. Хороший період для активної взаємодії з партнером. Жінки будуть задоволені подарунками та увагою з боку чоловіків.

Телець

Можливі переростання дружніх зв’язків в любовні. Хороший день для спільної участі з коханою людиною у громадських та культурних заходах. У сім’ї можливі несподівані події швидше позитивного характеру, але супроводжуються необхідністю якихось змін. Дуже гармонійний день.

Близнюки

На ваших особистих і сімейних відносинах може негативно позначитися висування на перший план  емоцій і мінливого настрою. Постарайтеся зберегти самовладання, тому що від вас залежить гармонія в сім’ї.

Рак

З вами можуть відбуватися курйозні історії та несподівані любовні пригоди. Постарайтеся не розтрачувати енергію направо і наліво, а то до кінця дня можете відчути деяку слабкість.

Лев

Вдалий час для відвідування видовищних і розважальних заходів, «виходу у світ», особливо в театр. Жінки можуть розраховувати на щедрий подарунок, чоловіки мають можливості продемонструвати широту своєї душі і справити позитивне враження на оточуючих.

Діва

Небажані візити гостей можуть надовго вибити вас з колії. Якщо ви схильні ігнорувати  свої обов’язки, то це може привести до сварок з рідними та коханими людьми.

Терези

Ви прагнете до емоційної свободи і незалежності, схильні відходити від загальновизнаних поглядів на відносини. Більшості Терезам притаманна схильність до флірту, пригод.

Скорпіон

Спілкування з коханою людиною здатне викликати незрозуміле роздратування.  Ваші поточні відносини можуть серйозно вийти з ладу, якщо ви поставите на перший план свої інтереси та думку.

Стрілець

Хороший день для спілкування з коханою людиною, з членами сім’ї. Вдало складуться відносини з близькими і рідними жінками і партнерами-жінками. Ваші дії, добросердя, дружелюбність здатні надовго закріпити успіх, сприяти гармонізації відносин.

Козеріг

Ви активні і наполегливі в пошуку контактів з протилежною статтю. Імпульсивні дії, схильність поставити всі крапки над «i» може порушити мир в сім’ї і гармонію в парних стосунках, привести до розриву відносин. Можливе виникнення нетривалих романтичних зв’язків.

Водолій

У цей день  вас максимально розчарують.  Посилюється пристрасність, активізуються особисті взаємини. Поява нового романтичного захоплення призводить до розриву колишніх емоційних відносин. Хоча, через деякий час, ви можете сильно розчаруватися в новому партнері.

Риби

Ви отримаєте радість від спілкування з близькими і членами родини. Цей день ви можете з успіхом використати для встановлення миру і злагоди в сім’ї або в парних стосунках. Хороший день для вираження своїх почуттів і прихильностей. Ви правильно оцінюєте партнера і його ставлення до вас.

You cannot copy content of this page