fbpx
Гороскоп

Астрологи переконані, що з таких союзів не вияде нічого хорошого – ні щирої дружби, ні вірного кохання

Головні “протилежності” вашого знаку Зодіаку, з яким не вийде ні дружби, ні кохання

Гороскоп розповість про знаки Зодіаку, які настільки різні і несхожі, що їх можна назвати повними “протилежностями”.

Астрологи переконані, що з таких союзів не вияде нічого хорошого – ні дружби, ні кохання.

Овен

Головною протилежністю Овнів серед інших представників зодіакального кола є Скорпіон. Його енергетика просто придушить ваш сильний характер.

Скорпіони славляться тим, що вміють перетворювати цілеспрямованих особистостей на тих, хто просто пливе за течією.

Телець

Стрілець може легко збити вас із наміченого шляху, захоплюючи тим, що цікаво йому самому. Результатом тривалого спілкування стане марна трата часу.

Близнюки

Астрологи радять вам триматися подалі від Козерогів. Вони прагнутимуть загнати вас у певні рамки, позбавляючи свободи та простору для натхнення.

Рак

Водолій ніколи не дасть вам відчуття душевного комфорту та спокою. Навпаки, він внесе проблеми у ваше життя і змусить добряче понервуватись своїми екстравагантними витівками.

Лев

Риби – повна протилежність Левів. Поступово харизма Левів від постійного незадоволення Риб почне виявлятися дедалі менше, і вам залишиться лише задовольнятися спогадами про те, як у вас колись “блищали” очі.

Діва

Вам не варто зближуватись з Овном, який спочатку здасться вам дуже цікавим. Шалений темп життя цього знака швидко вас втомить, але не чекайте, що він перейметься вашим бажанням відпочити. З властивим йому егоїзмом Овен проігнорує чужі потреби.

Терези

Терези і Телець знаходяться під заступництвом Венери, але земний знак надає згубну дію на представників повітряної стихії.

Причина цього – грубість та бажання нав’язати свою думку. Прагматизм Тельця пригнітить ентузіазм та творчий початок Терезів.

Скорпіон

Близнюк – єдиний знак Зодіаку, яким ви не зможете маніпулювати. Навпаки, існує велика ймовірність потрапити в його тенета, адже щодо інтриг він вам складе серйозну конкуренцію. Спілкуючись із такою людиною, ви більше втратите, ніж придбаєте.

Стрілець

Бійтеся спокійних Раків. Ви не помітите, як почнете прислухатися до них, відмовляючись від грандіозних планів на користь стабільності. Якщо не хочете шкодувати про втрачені можливості, поменше спілкуйтеся з цим знаком.

Козеріг

Спочатку ви будете зачаровані представником даної стихії, але потім пошкодуєте про те, що колись з ним познайомилися.

Лев переверне ваш внутрішній світ і залишить його у стані безладу.

Водолій

Для вас важлива індивідуальність, яку ви легко можете втратити через Діву. Цей земний знак схильний до критики, тому чужі плани та бажання він просто пропустить повз вуха. Для нього ваші ідеї будуть надто креативними, і він усіма силами намагатиметься переконати вас їх не здійснювати.

Риби

Ви звикли зачаровувати інших, але самі станете жертвою чарівності Терезів. Їхня зовнішня відкритість виявиться оманливою. У спробах завоювати увагу  представника повітряної стихії вам неодноразово доведеться випробувати емоційні переживання.

You cannot copy content of this page