Астрологи підготували особливий гороскоп на листопад. Когось очікує повний життєвий переворот, а у когось лише незначні зміни

Стрілець. Везунчиком наступного місяця став Стрілець. Листопад стане найвдалішим для людей цього знаку зодіаку. Вони — справжні оптимісти життя і не збираються себе обмежувати ні в чому.

У листопаді Стрільці відчують високий авторитет серед оточуючих. У всіх своїх починаннях буде лише везіння. А важливі питання будуть вирішуватися самі собою. Особливої удачі зазнає сфера положення в суспільстві, зовнішності та саморозвитку. Найвдаліші дні для Стрільців — 31 жовтня.

Лев і Терези. Для цих знаків зодіаку будуть лише два вдалих дні — 25 і 28 жовтня. Але варто пам’ятати, що успіх буде буквально переслідувати ці знаки. Мова йде, як про дрібні речі, так і про глобальні.

Наприклад, Левам пощастить з вигідною угодою і появою потрібних зав’язків, а у Терезів удача торкнеться самореалізації і розширення можливостей. Щодо інших знаків зодіаку — то з’єднання Місяця з Юпітером у ніч з 3 на 4 жовтня та вдень 31 жовтня принесе незначне везіння кожному знаку у своїй сфері.

У Овнів може дуже вдало скластися поїздка закордон, якщо така планується.

У Тельців ці дні допоможуть з фінансовими питаннями. Близнюків чекає успіх у будь-яких комунікаціях із оточуючими.

У Раків покращиться здоров’я. Дівам повезе з нерухомістю або чекайте на хороші новини дома. А скорпіонів чекає велике придбання. Можливо навіть це буде подарунок або виграш.

Удача Козерогів пов’язана з чимось прихованим. Наприклад, це може бути таємна допомога впливових людей. Водолії знайдуть свою удачу в друзях або колективі, а Риби чекає удача на роботі.

Фото для osoblyva.com