fbpx

Астрологи радять, як потрібно поводитись з свекрухами, щоб здобути їх прихильність. Детально усі знаки Зодіаку

Овен

Щоб заслужити прихильність свекрухи,  доведеться бути ідеальною невісткою і показати  бездоганне ставлення до чоловіка. Якнайшвидше потрібно “подарувати” їй внука, тоді ставлення зміниться і ти в очах свекрухи станеш королевою, яку вона нарешті зможе поважати. А поки цього не сталося, тримай дистанцію і будь сильною, а інакше не минути розлучення.

Телець

Тельці дуже добрі і щедрі по відношенню до своїх дітей, так що, поріднившись із свекрухою Тельцем, ти можеш бути впевнена в своєму стабільному майбутньому. Але тільки поки вона знає, що ти всім серцем любиш її сина.  Якщо хочеш мати щасливий шлюб при такій родичці, будь ввічливою і турботливою по відношені до неї. Звичайно не сприймай критику, яку вона буде висловлювати.

Близнюки

Свекруха Близнюки – світова жінка, яка цілком може стати твоєю найкращою подругою. Будете ходити з нею по магазинах, витрачати гроші, пліткувати і веселитися. Якщо ти будеш недостатньо веселою, товариською і життєрадісною, вона перестане тебе помічати як особистість. Будь привітна, в міру підтримуй її ініціативи і за можливості спілкуйся на рівних.

Рак 

Якщо твоя свекруха Рак за гороскопом, анекдоти про відносини ніколи не здадуться тобі смішними. Вона не хоче ділити свого синочка з ким би то не було. Якщо ви взагалі якимось дивом з цим чоловіком одружитеся, вона буде дзвонити твоєму чоловікові сто раз на день, питати, поїв він, тепло одягнений, чи може йому щось болить. Перемогти таку даму можна, тільки граючи на випередження. Будь першою, завали її повідомленнями про здоров’я, кидай смішні картинки, щоб не нудьгувала, питай кожні п’ять хвилин, чи не треба чого, і постійно приїжджай в гості разом з чоловіком.

Лев

Найкраща свекруха в світі. У неї настільки насичене особисте життя, що їй не тільки не до тебе, а й навіть не до твого чоловіка. Вона, швидше за все, кружляє голови чоловікам і стежить за модою. Вона завжди кудись їздить, її немає в місті. Але на жаль, така жінка не буде допомагати вам вирішувати сімейні або матеріальні проблеми, няньчитися з онуками або займатися домашнім господарством. Це така дивовижна мама, яка як би є, але при цьому ніби як і немає, тому і боротися з нею в принципі безглуздо, а ось робити вигляд, що у вас хороші стосунки, цілком можна.

Діва

Свекруха Діва – легендарна жінка-пила, яка буде вести себе так, як з нею свого часу вела її свекруха.  Щоб завоювати прихильність свекрухи ти повинна мати бездоганну репутацію, ідеальний порядок вдома і повну фінансову незалежність від чоловіка.

Терези

Свекруха Терези буде любити тебе, як рідна мама, якщо ти з’явишся до неї на знайомство красива, повітряна, як зефірка, покажеш добре знання правил етикету, захопленість мистецтвом і продемонструєш хоч до чого-небудь хист. Запам’ятай, Терези являют собою прекрасне втілення кращих рис інтелігенції і вимагають цього від інших.

Скорпіон

В юності свекруха Скорпіон сама була тією ще штучкою, так що не чекай, що вона стане тебе діставати. Швидше, навпаки, буде хорошим другом і союзником, але рівно до того моменту, поки не зловить тебе на брехні. Ти можеш говорити їй будь яку нісенітницю, але якщо вона засумнівається в твоїй щирості, тут і закінчиться ваша дружба.

Стрілець

Свекруха Стрілець досить приємна в спілкуванні, але ти навряд чи зможеш на неї розраховувати так, як на свою маму. Вона не прибіжить на допомогу, не подарує квартиру, не дасть грошей і не буде носитися ні з тобою, ні з власним сином після того, як він на тобі жениться. Ця жінка свято вірить, що до вісімнадцяти років зробила для нього все, що змогла, і тепер хлопчик виріс і став сам по собі.

Козеріг

Свекруха Козеріг – розумна, добра і щедра мама по відношенню до сина і його обраниці. Вона з радістю прийме тебе в сім’ю, буде піклуватися про дітей і всіляко допомагати тобі в тому числі і молодій сім’ї в цілому. Вона взагалі хороша всім, крім одного: син завжди правий в її очах і не може помилятися. Вона на словах буде надавати тобі підтримку, але на ділі встане на його сторону і може сильно цим тебе образити.

Водолій

Свекрухи Водолії в житті наймиліші жінки, які не мають звички лізти в чужу сім’ю з моралями.  Зате їх хобі може виявитися дуже корисним. Навчися сприймати її як дивачку, пропускай повз вуха її забобони і розповіді – і буде вам щастя.

Риби

Це, до речі, один з небагатьох знаків, який більше, ніж ти, зацікавлений в хороших відносинах, так що можеш просто розслабитися і бути собою.  Свекруха Риби в принципі не конфліктна і досить мила. З нею можна спокійно залишати дітей, вона добре готує і здебільшого нейтральна.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page