fbpx
Гороскоп

Астрологи радять, як за кольором одягу можна зачарувати хлопця: для всіх знаків Зодіаку

Овен –  Це світова людина, для якої немає обмежень. Овен може спочатку побачити зовнішні ознаки, тому, якщо ви хочете зачарувати його, будьте в морсько-блакитному до темно-синього та фіолетових кольорах.

 Телець – це ніжність, доброта і підтримка для слабких. Якщо ви хочете спокусити Тельця, ви повинні справити на нього враження. Одягніть  речі в кремовому відтінку з помітною домішкою золота, воно повинно бути блискучим.

Близнюк –  є абсолютним лідером, і в компанії, і на роботі. Організовує, керує, вказує. Якщо хочете зачарувати його, ви повинні мати ніжний блакитний погляд. Одягніть срібний одяг, з додаванням чорного кольору, виберіть аксесуар з яскраво вираженим червоним акцентом.

Рак –  прихований, добрий і ніжний. Якщо ви хочете зацікавити  Рака, одягайтеся в рожеві та червоні кольори, обов’язково додайте до нього чорний і срібний. Незабудьте за аксесуар.

Лев – король, і він хоче, щоб з ним поводились як з королівською особою і  зачарувати його важко.  Якщо ви хочете сподобатись Леву, повинні виглядати в помаранчевих та світлих кремових тонах. І якщо вам важлива близькість, організуйте приємну зустріч у помаранчевому, радісному кольорі.

Діва – завжди акуратні та охайні, горді і впевнені у собі. Якщо ви хочете поразити Діву, будьте в  ніжно блакитних кольорах, але не забувайте про чітко виражений червоний. Ви можете причарувати його червоним аксесуаром.

Терези – ніжний, доглянутий, ідеально одягнений,  з ідеальним парфумом. Якщо ви хочете зацікавити Терези, ви повинні бути в бездоганному чорному або металевому сріблі, обов’язково з веселою, привабливою деталлю оранжевого кольору.

Скорпіон – товариський, толерантний, не знає меж. Ви привернете його зеленими, морськими відтінками і ніжним гірчичним кольором. Не бентежтеся, він може прийти  у спортивному елегантному костюмі в кольорі хакі.

Стрілець – весела і доброзичлива, толерантна особа. Зазвичай одягнений для занять спортом, в пісочно-коричневі кольори. Ви зачаруєте його цими кольорами, а також кольорами моря і гірчиці. Якщо ви хочете привернути його увагу, вам потрібно вразити червоним або рожевим, а якщо ви хочете близькості зі Стрільцем, вибирайте сильні відтінки рожевого та морського блакитного.

Козеріг – це зірка! Він сяє, доглянутий, парфумований, готовий до далеких і близьких подорожей. Однак для нього найголовніше – процвітання. Ви зачаруєте його чорним і бездоганно впорядкованим сріблом.  Якщо ви хочете отримати зацікавленість Козерога, ви повинні спочатку вважати його зіркою і хвалити за чудовий його одяг. Можна досягти близькості в затишній оранжево-срібній кімнаті.

Водолій – це вільна і неперевершена особа. Незалежно від того, який одяг чи кольори йому подобаються, важливий інтелект.  Для Водолія найголовніше – це душа іншої людини, тому, якщо ви хочете зачарувати його, надіньте легкий одяг, він може бути частково прозорим у всіх відтінках світло-зеленого, переходячи в смарагдово-бірюзовий колір моря.

Риба – тремтяча і ніжна, делікатна людина.  Якщо ви хочете спокусити цього знака, ви повинні помітно одягнутися в повітряний блюз з акцентом на рожевий або червоний колір. Побачення краще провести на відкритому просторі.

You cannot copy content of this page