Астрологи розповіли, хто зі знаків Зодіаку буде найщасливішим у сфері роботи, і на кого чекає розквіт кар’єри на початку весни

Овен

Найбільш вдалою для Овнів у березні 2020 буде робота в сфері харчування, причому, як безпосередньо з їжею або продуктами харчування, так і пов’язана з тими видами діяльності, які годують людей на духовному або емоційному рівні.

Телець

В роботі Телець ризикує стати надмірно ексцентричною людиною. Найбільш вдалі в цей час року сфери – державна служба, політична арена, юриспруденція, а також ремонт, дизайн, архітектура і будівництво. Джерело

Близнюки

Ваші інтелектуальні здібності, на жаль, не знайдуть застосування особливого соціального і ділового життя. Єдине, якщо ви займаєте керівну посаду – це ваш час. А ось найкращі успіхи будуть спостерігатися в літературі.

Рак

У березні 2020 у Раків збільшується сила, енергія, а також хитрість і лукавство. Ці риси здатні серйозно вам допомогти. Взагалі, цей період віщують блискучу кар’єру. Головна умова – не культивувати в собі надмірну вразливість.

Лев

У Левів у березні 2020 настає сприятливий період для пропаганди, виступів і висловлювання своїх думок. Це вдалий час для творчих працівників – енергія та ініціатива будуть направлені на продуктивну діяльність.

Діва

Якщо ви честолюбні, заповзятливі й різнобічні, то березень 2020 віщує славу і популярність. Ви зможете виступати в якості самостійних підприємців, бізнесменів з впевненими і рішучими діями.

Терези

У березні 2020 у Терезів зростає почуття обов’язку і відповідальності, що позитивно позначиться на вашому іміджі і повагу колег. Та й начальство буде вами досить. Але будьте готові до розбіжностей і конфліктів з діловими партнерами.

Скорпіон

Скорпіонів в березні 2020 чекає протистояння і боротьба в сфері бізнесу, але вона буде успішною. Вам не слід нікому демонструвати свої слабкі сторони. Головне направлення на цей місяць – техніка, винаходи і раціоналізація.

Стрілець

Ваша потенційна воля і енергія, активність і самовпевненість у березні 2020 принесуть позитивні та бажані плоди. Найбільші успіхи представників знаку Стрільців чекають у якості хіміка, лікаря, фармацевта.

Козеріг

Березень 2020 – плідний місяць для Козерогів, особливо для представників науки. Зірки рекомендують на роботі уникати проявів душевної нерішучості. А ось сміливих і наполегливих працівників чекає успіх і визнання.

Читайте також: Усього двом знакам Зодіаку вдасться легко розбагатіти в березні. Ось вони

Водолій

У цьому місяці у Водоліїв проявляється хороша творча активність, ви з задоволенням будете займатися улюбленою справою. Також вас чекає корисна громадська діяльність, відрядження, вигідні договори, корисні зв’язки і контакти.

Риби

Ваша кмітливість і талант комбінатора зроблять вас популярними і улюбленими серед робочого оточення. Вам сприяють чудово викладені думки, витонченість мови. особливий успіх чекає на вас в сфері торгівлі, бізнесу та літератури.